Demet Akalın: Haciz İşlemi Esnasında Evime Çok Zarar Verdiler

Eşi Okan Kurt'a ait olan borçlar nedeni ile oturduğu eve haciz işlemi yapılan ve bu esnada yaşadıkları nedeni ile icra memuru hakkında davacı olan Demet Akalın önemli açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde!

Emlak Magazin 18.10.2019 - 12:55 15.07.2021 - 00:13 Serhat Karaman

Eşi Okan Kurt'a ait olan borçlar nedeni ile oturduğu eve haciz işlemi yapılan ve bu esnada yaşadıkları nedeni ile icra memuru hakkında davacı olan Demet Akalın önemli açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde!

Özel bir televizyon kanalında yayımlanan magazin programına konuk olan Demet Akalın önemli açıklamalarda bulundu. Evine gelen haciz sonrası eşi ile yaşadığı boşanma süreci ile uzun süre magazin basınında konuşulan Demet Akalın zorlu süreçte eşinden boşanması ile de tepki çekmişti. Demet Akalın Evine Haciz Yapan Memurdan Şikayetçi Oldu! Evine yapılan haciz işlemi hakkında bir kere daha açıklamada bulunan Demet Akalın "Hepimizin geçmişinde haciz travması var, kızım bunu yaşasın istemedim. Evimize haciz geldiğinde kızım 4.5 yaşındaydı bir günde çocukluktan genç kızlığa geçti.Devlet memuruyla çok işim yok, bana yapılan çirkin. Benim oturduğum yuvam orası, ofis değil. Haciz işlemi sırasında evime çok zarar verdiler" diyerek şikayetini geri çekmeyeceğini bir kere daha açıkladı. Okan Kurt ile yeniden evlenip evlenmeyeceği konusunda yöneltilen sorulara ise Demet Akalın bu şekilde ilişkilerine devam edeceklerini ve mutlu olduklarını söyleyerek evliliğe kapı kapattı. 

"Odaları Ayırdık" Eşi ile tekrar evlenmeyi düşünmediğini vurgulayan Demet Akalın "Okan'la tekrar evlilik olmaz, böyle güzel. İstemiyorum hiçbir şey. Okan böyle şeyleri sormuyor, umuru bile değil.Bizimki sevgisizlikten bir boşanma değildi zaten. Ben bir de hayatta barışmazdım zaten. Bir iki gezdim, kafam rahattı" dedi.Eşi ile odalarını ayırdıklarını söyleyen Akalın "8-9 aydır tek başıma yatıyorum. Bize şimdi yeni yatak yapıldı. Hira, ben ve Okan beraber yatıyoruz. Onlar beraber takılıyor ben odama çıkıyorum. 8-9 aydır tek başıma yatıyorum yani" dedi. Emlak365.com 


Gelişmelerden Haberdar Olun

@