Demet Akalın ve Okan Kurt İşyeri Komşusu İle Kavga Etti, Sosyal Medya Sallandı: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Berberi Kim?

Hira Han Restoran işletmesini üstlenen Okan Kurt ile yan komşusu arasında iddialara göre kavga yaşandı. Demet Akalın'nın canlı yayın yapması ile olaylar sosyal medyada büyük yankı uyandırdı!

Emlak Magazin 18.10.2021 - 12:05 18.10.2021 - 12:05 Gülcan Özer

Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt tarafından işletilen Hira Han Restorant dün akşam yaşanan kavga ile sosyal medyayı salladı. Demet Akalın restoranda yaşanan kavga nedeni ile can güvenliklerinin olmadığını iddia ederek sosyal medyada video yayımlarken polisin olaylara müdahale etmediğini iddia etmişti. 

Milyonlarca takipçisi olan Demet Akalın'ın sosyal medyadan video yayımlaması ile bir anda basın mensupları restorana akın ederken Okan Kurt ise gelen basın mensuplarına kendisini tehdit eden kişinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın berberi olduğunu iddia etti. 

DEMET AKALIN - OKAN KURT ÇİFTİ HİRA HAN RESTORANDA YAN KOMŞUSU İLE KAVGA ETTİ! 

Dün gece saatlerinde Demet Akalın'ın sosyal medya hesabından canlı yayın yapması ile patlak veren olaylarda Demet Akalın "Okan’ı dışarı çıkartmıyorlarmış, polisi de içeri sokmuyorlarmış. Okan’ın can güvenliği yok. Beykoz Emniyet'i nerede? Ben de İstanbul'a inince oraya gideceğim" diyerek eşinin can güvenliğinin olmadığını söyleyerek tüm basın mensuplarının olay yerine gitmesini istemişti. 

Demet Akalın'ın videosu sonrasında olay yeri hareketlenirken Okan Kurt ise restorandan çıkışta basın mensuplarına "Beni içeriden çıkarmayan adam Cumhurbaşkanının Berberiymiş. Babamın arabasını parçalamışlar, kardeşimin üzerine yürümüşler" kendisini tehdit eden kişinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın berberi olduğunu söylemişti. 

HİRA HAN RESTORAN KİMİN?

Demet Akalın'a ait olduğu iddiaları ile çok konuşulan Hira Han Restoran geride bıraktığımız sene Haziran ayında açılmıştı. Beykoz Anadolu Hisarı aksında hemen boğaz kenarında yer alan restoranın Okan Kurt ve ailesine ait olduğu söylenmişti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN BERBERİ KİM?

Kavgada ismi geçmeyen ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın berberi olduğu iddia edilen kişinin kimliği de merak konusu olurken söz konusu kişinin ismi açıklanmadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@