Demet Şener Sürpriz Evlilik Kararı Sonrası Etiler'deki Lüks Evinden Taşındı

İbrahim Kutluay ile olaylı bir boşanma süreci geçiren Demet Şener bugün yeni sevgilisi Cem Küpeli ile ani bir karar ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor! Demet Şener ile Cem Küpeli bugün ani bir karar ile nikah masasına oturacaklarını duyurdu.

Emlak Magazin 21.06.2019 - 09:35 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

İbrahim Kutluay ile olaylı bir boşanma süreci geçiren Demet Şener bugün yeni sevgilisi Cem Küpeli ile ani bir karar ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor!

Demet Şener ile Cem Küpeli bugün ani bir karar ile nikah masasına oturacaklarını duyurdu. Eski Milli Basketbolcu iş adamı Cenk Küpeli ile eski manken ve Türkiye Güzeli Demet Şener ile nikah masasına oturuyor. 

Demet Şener Eski Eşi İbrahim Kutluay'ın Evinden Taşındı! Boşanma sonrası Demet Kutluay boşanma protokolüne göre İbrahim Kutluay'a ait olan Etiler'de bulunan lüks evde kalmaya başlamıştı. Demet Şener 10 sene boyunca bu evde oturma hakkına sahip bulunurken Cem Küpeli ile evlenme kararı sonrasında evini ani bir kararla boşalttı. Evlilik kararı sonrası Demet Şener'in yeni eşi Cem Küpeli, kızı İrem ve oğlu Ömer ile beraber İstinye'de yer alan yeni evlerine taşınma kararı aldığı iddia edildi. Yeni evli çift balayı için İtalya planı yaparken, Ömer Kutluay'ın basketbol kampına, İrem Kutluay'ın ise yüzme kampına katılacağı öğrenildi. Demet Şener'in taşındığı evi çiftin arasında mal paylaşımı yapılırken tartışmalara neden olmuş, Demet Şener havuzlu lüks evden vazgeçmemişti.  Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@