Denizbank 12, 24, 36 Ay Vadeli 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Taksit Hesaplaması

Denizbank'tan ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kullanılan kredilerin maliyetleri araştırılıyor. 10 Bin TL ihtiyaç kredisinin 12 ay, 24 ay, 36 ay vadelerde aylık taksiti ne kadardır? 

Finans 26.10.2021 - 23:27 26.10.2021 - 23:32 Engin Uzunoğlu

Denizbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler kredi maliyetlerini merak ediyorlar. Son dönemlerde bankalarda meydana gelen faiz indirimleri sonrasında vatandaşlar tüm bankaların kredi maliyetlerini en ince ayrıntısına kadar araştırıyorlar. Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilerin karşılaşacakları net maliyetler hakkında bankadan açıklama yapıldı. 

DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

Denizbank tarafından başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyasında müşterilere çok özel imkanlar sunuluyor. Bu imkanları değerlendiren müşteriler kolay bir şekilde nakit sorunlarına çözüm üretebiliyorlar. Üstelik Denizbank, müşterilere çeşitli ödeme kolaylıklarına dair fırsatlar da sunuyor. Bu fırsatları değerlendiren müşteriler bütçelerinde meydana gelen açıkları kapatabiliyorlar. 

DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK FAİZİ YÜZDE KAÇ?

Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında uygulanan aylık faiz oranını duyurdu. İhtiyaç kredisi kullanmak için Denizbank'ı tercih eden müşteriler aylık yüzde 1,89 faizle kredilerini kullanabiliyorlar. Bu kredi oranı vade sürelerine göre farklılık göstermiyor. 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi için de Denizbank aylık yüzde 1,89 faiz uyguluyor, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisinde de aynı faiz oranı uygulanıyor. Müşteri tercihine göre ihtiyaç kredisi vadeleri belirleniyor. 

İHTİYAÇ KREDİSİ AZAMİ VADE SÜRELERİ

Denizbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere sağladığı nakit desteklerinde uygulanan azami vade süreleri de açıklandı. Denizbank'ın verdiği bilgilere göre 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde müşterilere 36 aya kadar vade imkanı tanınıyor. 50 Bin TL'nün üzerindeki ihtiyaç kredileri için ise müşterilere tanınan azami vade süresi 24 ay oluyor. 

10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI 

Denizbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenleri bilgilendirmek amacıyla örnek maliyet tablosu paylaşıldı. Buna göre 12 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanmak için başvuru yapan müşterin aylık taksitleri 961 TL oluyor. Aynı tutarlı kredisyi müşteriler 24 ay vade ile kullanmak istediklerinde ise aylık kredi taksilerinin 544 TL olduğu bildirildi. 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyça kredisi kullanan Denizbank müşterileri bankaya vade süresince her ay 409 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar.

denizbank ihtiyaç kredisi taksit hesaplama

Denizbank'ın verdiği bilgilere göre 10 Bin TL ihtiyaç kredisi için müşterilerden 50 TL kredi tahsis ücreti talep ediliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@