Denizbank 2014 Model Volkwagen Marka 2. El Araç Satıyor

Denizbank araç satış duyuruları kapsamında ucuz fiyatlı ikinci el araç satışı yapıyor. Banka araç satışları kapsamında ilan edilen satışa dair araç fiyatı ile ödeme seçenekleri haberimizde.

Finans 06.01.2022 - 15:38 06.01.2022 - 15:38 Mustafa Karagöz

Bankadan satılık araçlar 2022 yılı duyuruları kendi aracını almak isteyenler için yakında takip ediliyor. Online teklif verme seçeneği sunması, tüm işlemlerin dijital platfomda yürütülmesi ve son aşamanın banka şubesinden tamamlanacak olması müşteriler için kolaylık sağlıyor. Ancak banka araçları alma sürecinde müşterileri çeken en önemli etmen ucuz fiyatlar. 

DENİZBANK 2014 MODEL ARAÇ SATIŞI YAPACAĞINI İLAN ETTİ

İkinci el araç satışı yapan bankalardan birisi de Denizbank. Diğer bankalara göre daha az araç satış ilanı yayımlayan banka Ocak 2022 dönemi için iki adet satışı yapacağını açıkladı. 

Bankanın güncel satış ilanlarından bir tanesi de 2014 model Volkswagen marka araç için olurken bir diğer araç 2017 model Audi marka araç için oldu. Bu markadan araba almak isteyenler için Denizbank'ın resmi sitesinden ilan ettiği satış duyurusu detayları ile fiyat tablosu haberimizde. 

2014 Model Araç Satış İlanı

Denizbank'ın araç satış ihale ilanında yer verdiği 2014 Model Volkswagen marka araç Jetta Model. Arasın modeline dair yayımlanan açıklamada banka JETTA 1.6 TDI 105 TRENDLİNE olduğunu aktardı. Araç yaklaşık 212 bin km bandında bulunuyor. 

denizbank jetta

* Bu araç için belirlenen fiyat 220.000 TL

2017 Model Araç Satış İlanı (Aracın Görseli Paylaşılmamış)

Bankanın ikinci araç satış duyurusunda yer alan duyuru 2017 model Audi marka için oldu. Aracın modeline dair yapılan açıklamada A6 2.0 TDI 190 HP QUATTRO STRONIC bilgisi yer aldı. Banka aracın km'sini 100 bin olarak duyurdu. 

* Audi marka araç için Denizbank 1 milyon 108 bin TL fiyat belirledi. 

ARAÇLARI ALMADAN ÖNCE GÖRMEK MÜMKÜN

Denizbank'ın satılık araç ilanları ile ilgilenenler ihale başvurularından önce araçları banka şubelerinden görebilirler. Volkswagen marka aracın İstanbul Arnavutköy şubesinde, Audi Marka aracın ise İstanbul Şişli şubesinde yer aldığını duyurdu. İstekliler bu banka şubelerine bankanın açık olduğu günlerde ve mesai saatleri içerisinde giderek araçları görebilirler. 

ARAÇLARA TEKLİF VERMEK İÇİN

Söz konusu araçlara teklif vermek isteyenler Denizbank'ın açıklaması esasına göre; "Taşıt araçları satış bedeli üzerinden teklif alma yöntemi ile satılmaktadır. Teklifler her bir taşıt aracının bulunduğu sayfada elektronik ortamda “Teklif Ver” butonu üzerinden yapılabileceği gibi, “Taşıt Aracı Alımı Teklif Mektubu” düzenleyip aşağıdaki adreslere mail ve posta yoluyla veya elden teslim etmek suretiyle de olmaktadır" tekliflerini sunabilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@