Denizbank 3 Ay Ertelemeli Taksitli Nakit İle Kredi Başvurusu Olmadan Anında 5 Bin TL Veriyor!

Denizbank acil nakit ihtiyacı yaşayan müşterilerine önemli bir fırsat sundu. Denizbank kredi kartı müşterileri kredi kartı üzerinden 3 ay ertelemeli taksitli kredi kullanabiliyorlar. 

Finans 27.07.2021 - 18:42 27.07.2021 - 18:55 Engin Uzunoğlu

Acil nakit ihtiyaçlarına hızlı bir şekilkde çözüm üreten bankalar son dönemlerde büyük bir ilgi görmeye başladı. Özellikle de ödeme kolaylıkları ile verilen bu krediler müşterilerin finansal sorunlarına çare oluyorlar. 

DENİZBANK'TAN 3 AY ERTELEMELİ TAKSİTLİ NAKİT KAMPANYASI

Denizbanki müşterilerine hızlı bir şekilde finansal çözümler üretmeye ve ekonomik açıdan rahatlık kazanılmasına aracılık etmeye devam ediyor. Şu anda Denizbank'ın nakit kampanyaları arasında bulunan 3 ay ertelemeli taksitli nakit ile müşterilere anında kredi imkanı tanınıyor. 

Denizbank kredi kartı olan müşteriler diledikleri an taksitli nakit kullanabiliyorlar. 3 aya kadar erteleme imkanı tanınan bu taksitli nakit ile müşteriler ihtiyacı olan tutarı kullandıktan 3 ay sonra geri ödemelere başlıyorlar. 

Taksit ertelemeli nakit kampanyasının vade süresinin ise 6 ay ile 12 ay arasında olduğu bildirildi. Bu imkandan yararlanan müşteriler erteleme dönemi dahil olmak üzere 12 ayda geri ödemelerini yapma imkanına sahip oluyorlar. 

ERTELEMELİ TAKSİTLİ NAKİT KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

-Ertelemeli taksitli nakit ile bonus kazanılamamaktadır 
-Geri ödemeler en az 6 ay ve en fazla 12 ay olabilmektedir. Bu vadeye erteleme süreleri de dahil olmaktadır. 
-Taksitlerin ödenmemesi durumunda kredi kartı gecikme faizi uygulanır
-Kısmi veya tamamen erken ödeme durumunda faiz indirimi uygulanır 
-Taksitli nakit kullanılan kredi kartlarının hesap kesim tarihleri borç tamamlanana kadar değiştirilemez 

5 BİN TL ERTELEMELİ TAKSİTLİ NAKİT HESAPLAMA

Denizbank'tan ertelemeli taksitli nakit kullanımında karşılaşılacak maliyetler oldukça merak ediliyor. 12 ay taksitli 5 Bin TL taksitli nakit hesaplaması banka tarafından örnek hesaplama olşarak açıklandı. 

Buna göre Denizbank'ın kredi kartları üzerinden çekilen taksitli nakit için 3 ay erteleme yapıldığında müşteriler 9 ay boyunca taksit ödemesi yaparlar. Bu nakit için müşterilerden aylık yüzde 1,98 oranında faiz alınmaktadır. 

Müşteriler 9 ay boyunca bankaya 667 TL taksit ödemesi yaparlar ve vade sona erdiğinde yapılan toplam ödeme 6.003 TL oluyor. 

taksitli nakit hesaplama

DENİZBANK ERTELEMELİ TAKSİTLİ NAKİT NASIL KULLANILIR?

Denizbank'tan ertelemeli taksitli nakit kullanmak isteyen müşteriler bu işlemin nasıl yapılacağını merak ediyorlar. Bunun için Denizbank farklı kanallardan kullanım imkanı tanıyor. Müşteriler ertelemeli taksitli nakit işlemlerini MobilDeniz'den, DenizKartım uygulamalarından, SMS yoluyla, banka şubelerinden, telefon bankacılığından  ve ATM'lerden kullanabiliyorlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@