Denizbank Bayram Kredisi ile Vatandaşların Nakit İhtiyaçlarını Karşılayacak! Bayramda Cebinizi Rahatlatacak Krediler!

Denizbank’tan bayrama özel ihtiyaç kredisi duyuruldu! Hemen başvurularını yapanlara anında avantajlı kredi fırsatları sunulacak. İşte detaylar…

Finans 27.04.2022 - 16:27 27.04.2022 - 16:29 Duygu Dilan Duman

Ramazan Bayramı’na günler kala vatandaşlar nakit ihtiyaçlarını karşılamak için avantajlı kredi seçeneklerini araştırmaya devam ediyor. Yüzde 1,49’dan başlayan faiz oranları ile Denizbank’ın bayrama özel kredi kampanyası ise birçok kişinin bayramda nakit sıkıntılarını çözmeyi hedefliyor. Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından Denizbank, düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile vatandaşlara nakit desteği sunmaya devam ediyor.

Denizbank’tan Yüzde 1,49 Faizle Bayram Kredisi!

Bayramda nakde sıkışanların yardımına Denizbank koşuyor. İhtiyaç kredisi faiz oranlarını yüzde 1,49’a kadar düşüren Denizbank, hemen başvuru yapanlara, cebini rahatlatacak kredi seçenekleri sunuyor. Avantajlı faiz oranları ve kolay başvuru yöntemleri ile vatandaşların rahatça kredi alması sağlanacak. Nakit sıkıntılarının çözümünde banka kredilerinde bayram öncesinde ilginin arttığı aktarılıyor. Avantajlı faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile bayramda tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılayın.

Denizbank Bayram Kredisi Faiz Oranları

denizbank-kentsel-dönüşüm-kredisi

Denizbank ihtiyaç kredisi kapsamında yüzde 1,49 faiz oranları ile sunulan krediler, 36 aya varan vade seçenekleri ile rahat bir ödeme planı ile kapatılabilmektedir. Tercih edilecek kredi tutarına ve vade sayısına göre vatandaşların bayramda ihtiyacı olan nakit sıkıntıları için uygun oranlardan yararlanmaları sağlanacak. Örnek Bayram Kredisi Faiz Oranları tablosuna göre; 3.000 TL için 36 ay vadede aylık 113,73 TL taksit oranı belirlenmiştir. 10.000 TL kredide ise yüzde 1,69 faiz oranları ile 36 ay vadede aylık sadece 394,09 TL taksit oranı ile ödeme yapılabilmektedir.

Denizbank Bayram İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Denizbank ihtiyaç kredisi sadece internet veya mobil bankacılık gibi dijital kanallar üzerinden onaylı kredi limiti kadar kullandırılmaktadır. Herhangi bir teminat talep edilmeden, müşterilerin tamamen kredi notuna bağlı olarak belirli faiz oranı ve vade seçenekleri ile sunulan kredi olarak kullanmaları mümkündür. Dijital kanallar üzerinden yüzde 1,49 faiz oranlarına sahip ihtiyaç kredisine başvuru yaparak Denizbank müşterilerinin alacakları kredi onayı sonrasında en yakın Denizbank şubelerinden kredilerini kullanmaları mümkündür.  

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@