Denizbank Emeklilere Yelken Açtı! Emeklilere 1.750 TL Nakit Ödeme ve Uygun Oranlı İhtiyaç Kredisi Tahsisi Başladı!

Emeklilere Denizbank 1.750 TL nakit para ödemesinin yanı sıra düşük faizli ihtiyaç kredisi desteği de başlattı. Emeklilere özel kredi kampanyası detayı haberimizde...

Finans 01.04.2022 - 16:31 01.04.2022 - 16:31 Gülcan Özer

Denizbank, emekliler arasında yapılan anketlerde her zaman üst sıralarda kendine yer bulan bankalardan biri. Kurulduğu ilk günden bu yana emekliler için özel bankacılık ürün ve hizmetleri tasarlayan Denizbank, bu özelliğini katlayarak devam ettiriyor. Son olarak bankadan yapılan duyuruya göre emeklilere 1.750 TL’yi bulan nakit hediyesi sunulacak. Ayrıca birçok bankacılık işlemi ücretsiz sunulurken düşük oranlı ihtiyaç kredisi de tahsis ediliyor. Özetle Denizbank’ta emeklilik bir başka güzel de diyebiliriz.

Emeklilere özel 1.750 TL nakit hediye kampanyası, maaşını Denizbank’tan alacak olan emeklileri kapsıyor. 3 yıl önce Denizbank ile maaş anlaşması yapan ve süresini tamamlayan emekliler, tekrar nakit promosyon almaya hak kazanacak. Ayrıca ilk defa maaş alacak kişiler de maaş bankası olarak Denizbank’ı tercih edebiliyor. Hâlihazırda başka bankadan emekli maaşı alanlar da Denizbank tarafından unutulmadı. Bu kişiler, maaşlarını birkaç basit işlem sonucunda Denizbank’a taşıyarak emeklilere özel birçok ayrıcalıktan faydalanabiliyor.

2.500 TL’den Fazla Emekli Maaşı Olana 1.750 TL Nakit Ödenecek

Emekli maaşları için uygulanan son zamlarla beraber maaş tutarı 2.500 TL’yi aşanlar, Denizbank’taki en ayrıcalıklı emekli sınıfına dahil oluyor. Bu kişilere emekli maaşlarını Denizbank’a taşımaları karşılığında tamı tamına 1.750 TL geri ödemesiz promosyon veriliyor. Maaşı 2.500 TL’nin altında kalan fakat 1.500 TL ve üzerinde olan kişilere ise 1.600 TL ödeme yapılmakta.

emekl kredisi oranları

Denizbank’ta her emekli maaşına karşılık belirli tutarda nakit hediye sunulurken emekli aylığı 1.500 TL’nin altındakilere de toplamda 1.425 TL promosyon sunuluyor. Emekli maaşı kampanyasında bu tutarları promosyon olarak alabilmek için yalnızca 1 adet otomatik fatura talimatı verilmesi yeterli. Maaş taşıma işlemi tamamlanan müşterilere ücretsiz bankacılık hizmetleri dijital kanallar üzerinden sunulabiliyor. Ayrıca emekli maaş müşterileri, Denizbank şubelerinde öncelikli işlem yapma yetkisine sahip. Müşteri numarası ya da TC kimlik numarası ile sıra fişi alan emekliler, öncelikli işlem yapabiliyor.

Emekliler için Denizbank’ta düşünülen bir diğer özel uygulamada kiralık kasalarla alakalı. Emekli aylığını Denizbank’tan alanlara kiralık kasa kullanımlarında %25 oranında bir indirim sağlanıyor. Denizbank’ı tercih eden emekliler, sunulan özel hizmetlerden farklı banka ATM’leri aracılığıyla da faydalanabiliyor. Tüm bankaların ATM’lerinden aylık 3 adet para çekme ve hesap sorgulama işlemi de ücretsiz olarak sunulmakta. Emekli maaşınızı Denizbank’a taşımak için bankanın internet bankacılığı ve mobil şube servislerini kullanabilirsiniz. Ayrıca e-devlet sistemindeki maaş taşıma uygulamasını kullanabilir veya Denizbank şubelerine giderek maaş taşıma talebinde bulunabilirsiniz.

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@