Denizbank Faizsiz Kredi Kampanyası: Cep Telefonu, Beyaz Eşya Alışveriş Kredisi İle 12 Ay Vade, Sıfır Faiz!

Her geçen gün biraz daha yükselen faiz oranları nedeni ile beklemek istemeyen kişilere Denizbank faizsiz alışveriş kredisi müjdesi verdi. Sıfır faizli kredi başvuru şartları neler?

Finans 26.05.2022 - 13:25 26.05.2022 - 13:29 Gülcan Özer

Birikim yaparak alışveriş yapmak isteyen kişiler her geçen gün yükselen fiyatlar nedeni ile zarar ederken Denizbank alışveriş kredisi ile sıfır faizli kredi desteği açıkladı. Böylelikle faizsiz, vade farksız taksitle alışveriş yaparak zamlardan etkilenmeden kredi kullanan kişilere acil ihtiyaçlarını satın alma imkanı sunuldu. 

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Denizbank ile en büyük online alışveriş platformlarından biri olan Hepsi Burada arasında imzalanan sözleşme kapsamında platformdan belirlenen beyaz eşya ve cep telefonu alan kişilere vade farksız 12 ay taksitle ödeme yaparak faizsiz kredi müjdesi verildi. Kredili satışlar başlarken son başvuru tarihi ise 30 Haziran 2022 olarak belirlendi. 

DENİZBANK - HEPSİBURADA FAİZSİZ ALIŞVERİŞ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Denizbank tarafından yapılan kredi duyurusu kapsamında  HepsiBurada platformu üzerinden seçili ürünlerde geçerli olmak üzere yapılan alışverişlerde 12 aya kadar vadeli sıfır faizli kredi desteği sağlanacak. Ancak daha uzun vadeli kredi çekilmesi durumunda düşük faizli kredi hesaplaması yapılacak. 30 Haziran 2022 tarihinde sona erecek olan kampanyada 100.000 adet stok sınırı uygulanacak. 

cep kredi şartları

Kredi çekmek isteyen kişilerin Denizbank müşterisi olma zorunluluğu bulunmazken kredi başvuru işlemleri ise HepsiBurada platformu üzerinden gerçekleştirilecek. 

cep telefonu kredisi-1

DENİZBANK SIFIR FAİZLİ CEP TELEFONU KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER, FAİZSİZ CEP TELEFONU KREDİ VADESİ KAÇ AY?

Yükselen cep telefonu fiyatları nedeni ile peşin para telefon almakta zorlanan kişilere faizsiz ve vade farksız ödeme fırsatı sunulurken kredi vadesi ise satın alınan cep telefonu tutarına göre belirleniyor. Hediye çeki hariç olmak üzere sepetin tutarı 5 bin liranın üzerinde olan cep telefonları için en fazla 3 ay vadeli kredi kullandırılıyor. Sepet toplamının 5 bin TL ve altında kalması durumunda ise 12 ay vadeli sıfır faizli destek kredisi çekilebiliyor. 

denizbank alışveriş kredisi

DENİZBANK ALIŞVERİŞ KREDİSİ BEYAZ EŞYA ÜRÜNLERİ VADESİ KAÇ AY?

Alışveriş kredisi çekerek beyaz eşya almak isteyen kişiler içinde son başvuru tarihi 30 Haziran olarak uygulanırken kredi vadesi ise 12 ay ile sınırlandırılıyor. Kredi başvurusu yine sepette ürün ödemesi yapılırken Hepsi Burada sitesi üzerinden yapılacak. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@