Denizbank Gayrimenkul Satış İlanları: 150 Bin Liraya Apartman Dairesi, 40 Bin Liraya Arsa, 45 Bin Liraya Dükkan Satıyor!

Bankadan satılık gayrimenkuller için ilan yayımlayan Denizbank kelepir fiyatlarla konut, işyeri, arsa yatırımı yapma imkanı sundu. İcradan satılık daireler sudan ucuz fiyatlarla satışta!

Emlak Haberleri 22.04.2022 - 12:05 22.04.2022 - 12:12 Gülcan Özer

Türkiye'nin en büyük özel bankalarından biri olan Denizbank yeni gayrimenkul satış ilanları ile müşterilerine sudan ucuz fiyatlarla yatırım yapma imkanı sundu. Bankadan satılık gayrimenkuller ile arsa, konut, işyeri, dükkan, tarla ve apartman dairesi almak isteyen kişilere piyasa fiyatının çok daha altına düşük rakamlarla satış yapılacak. 

Denizbank'tan satılık gayrimenkuller bankanın resmi internet sitesi üzerinden duyurulurken ilanlarda yer alan satış fiyatları dikkat çekti. Denizbank elinde bulunan gayrimenkul stokunu bitirmek ve bilançosunu temizlemek için satış fiyatlarına büyük indirimler yansıtırken, emsal satış fiyatlarının yarısının bile altında kalan fiyatlar dikkat çekti. Fiyatların ucuz olması yatırımcıları da harekete geçirdi. 

DENİZBANK BANKADAN SATILIK ARSA / TARLA İLANLARI: YATIRIMLIK KELEPİR ARSA SATIŞ FİYATLARI KAÇ TL?

Bankaların satılık arsa, tarla ilanları son dönemde arsa fiyatlarında yaşanan rekor artış sonrası vatandaş tarafından yakından takip edilmeye başlanırken düşük fiyatlı arsa yatırımı sunan ilanlardan biri de Denizbank tarafından yapıldı. Denizbank satılık arsalar için piyasada yer alan emsallerinin nerede ise yarısının bile altında kalan fiyatlarla satışa çıktı. 

denizbank satılık arsa ilanları

Örneğin Mersin'in Gülnar ilçesinde yer alan 6 bin 200 metrekarelik arsanın satış fiyatı 68 bin TL olarak belirlenirken, Isparta Gelendost ilçesine yer alan 1100 m2 büyüklüğe sahip olan arsanın satış fiyatı ise sadece 40 bin TL olarak sitede kendisine yer buldu. 

denizbank apartman dairesi ilanalrı

DENİZBANK SATILIK APARTMAN DAİRESİ, KONUT VE EV İLANLARI FİYATLARI KAÇ TL?

Satış fiyatı ile dikkat çeken bir diğer alan ise satılık apartman dairesi ve bankadan satılık konut fiyatları oldu. Karabük Merkez ilçesinde yer alan apartman dairesi için satış fiyatı 200 bin TL olarak açıklanırken, Samsun İlkadım ilçesinde yer alan apartman dairesi satış fiyatı ise 150 bin TL oldu. Çorum'da ara katta yer alan 101 m2 büyüklükteki apartman dairesi ise 170 bin TL fiyatla satışa sunuldu. 

denizbank dükkan ilanları

DENİZBANK'TAN SATILIK İŞYERİ VE DÜKKAN İLANLARI İÇİN NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Bankadan icradan satılık daire ve işyeri ilanları için Denizbank en düşük 45 bin liralık fiyat belirlerken başvurular bankanın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanların yanında bulunan teklif ver butonu ile yapılacak.

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@