Denizbank Kartı Olanlara Faizsiz, Komisyonsuz Borç Para! Sıfır Faizli 2 Bin TL Nakit Avans Kampanyası

Vatandaşın acil nakit para ihtiyacı her geçen gün artarken Denizbank kart sahiplerine sıfır faizli nakit avans kampanyası başladı. Denizbank üretici kart kampanyası detayları haberimizde!

Finans 11.11.2021 - 10:31 11.11.2021 - 10:31 Gülcan Özer

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Denizbank Kasım ayına özel yeni bir faizsiz nakit avans kampanyası başlattı. Ekonomik çalkantı ve yükselen enflasyon sonrası başlayan zam yağmuru altında ay sonunu getirmekte zorlananlara 2 bin TL faizsiz, masrafsız nakit avans desteği sağlanıyor! 

Denizbank resmi internet sitesinde yer alan kampanyalar bölümünden duyurulan kampanya kapsamında Denizbank üretici kart sahiplerine faizsiz nakit avans müjdesi geldi. Denizbank Üretici Kart Faizsiz Nakit Avans Kampanyası ile sunulan faizsiz nakit avank kampanyası başvuru şartları neler, kimler faizsiz para alabilir?

DENİZBANK FAİZSİZ BORÇ PARA VERİYOR!

Para sıkıntısı yaşayan kişilerin sayıları her geçen gün artarken Denizbank faizsiz borç para kampanyası başlattı. Denizbank üretici kart sahibi olan kişilere yönelik olarak başlatılan kampanya kapsamında DenizBank Şube, ATM ve MobilDeniz’den kullanılacak 2 bin liraya kadar olan nakit avans işlemlerinde faizsiz ödeme imkanı sunulacak. 

denizbank üretici kart kampanyası

Faizsiz ve masrafsız olarak verilecek olan nakit avans tutarına 2 Ocak tarihine kadar ödeme imkanı sunulacak ve bu tarihe kadar ödenen nakit avans tutarlarından faiz tahsil edilmeyecek. Ancak 2 bin lirayı aşan tutarlar ya da 2 Ocak tarihine kadar ödemesi yapımayan tutarlar için faiz işletilecek. 2 Ocak tarihine kadar üretici kart ile çekilerek ödenen 2 bin liralık nakit avans için ise Denizbank masraf, komisyon ya da faiz işletmeyecek.

Üretici kart sahipleri bir başvuru şartı aranmaksızın ya da başvuru yapmaksızın düzenlenen kampanyadan yararlanabilecekler. Ancak her kart sahibi sadece 2 bin liraya kadar bir kere faizsiz nakit avans kullanabilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@