Denizbank Kelepir Gayrimenkul Satış İlanları: 150 Bin Liraya Apartman Dairesi, Satılık Dükkan 45.000, Arsa 40.000 TL

Bankalardan satılık daireler ve gayrimenkuller için fırsat ilanları Denizbank tarafından yayımlandı. Yatırımlık arsa, dükkan ve konut ilanları arayanlara kelepir fiyatlı satış ilanları...

Emlak Haberleri 28.04.2022 - 12:32 28.04.2022 - 12:41 Gülcan Özer

Korona virüs salgını döneminde büyük bir yükseliş trendine giren emlak piyasası uçuşa geçmiş, konut ve arsa fiyatları tarihin en yüksek seviyesine çıkarak rekor kırmıştı. Süreçte yükselen fiyatlarla beraber emlak yatırımı yeniden gözde hale gelmiş ihtiyaç sahipleri kadar yatırım yapmak isteyen kişilerde satılık konut, arsa ve dükkan ilanlarını araştırmaya başlamıştı. 

Talebin artması ile beraber konut fiyatları adeta alev alırken pandemi döneminin gözde yatırım aracı haline gelen arsa fiyatları da cepleri yakmıştı. Ucuz ve kelepir yatırım fırsatı arayan kişiler için bankalardan satılık gayrimenkuller uygun fiyatları ile öne çıkmıştı. İcradan satılık daireler, arsa ve dükkan ilanları piyasa fiyatının yarısının bile altına satışa çıktı. 

DENİZBANK SATILIK GAYRİMNEKULLER: İCRADAN SATILIK DAİRELER KAÇ TL, NE KADAR?

İcradan satılık daire yatırımı yapmak isteyen kişilere yönelik olarak Denizbank çok sayıda satış ilanı sunarken Denizbank'tan satılık daireler için belirlenen satış fiyatları 150 bin TL'den başlıyor. Samsun İlkadım ilçesinde yer alan 93 m2 büyüklükteki dairenin satış fiyatı 150 bin TL oldu. 

denizbank satış ilanı 1

Karabük Merkez Yeşil Mah. sınırları içerisinde yer alan dairenin satış fiyatı ise 200 Bin TL fiyatı ile ilk teklifini beklemeye başladı. 

denizbank satış ilanı 2

Denizbank apartman dairesi satış ilanları kurumun resmi internet sitesi olan Denizbank İntengo sitesi üzerinden satışa sunuluyor. Evlerden satın almak isteyen kişiler başvurularını internet sitesi üzerinden teklif vererek yapıyor. 

denizbank dükkan

DENİZBANK SATILIK DÜKKAN İLANLARI! BANKADAN SATILIK DÜKKAN NASIL ALINIR?

Denizbank'tan satılık gayrimenkuller arasında en çok talep görenlerden biri de dükkan ilanları olarak öne çıkıyor. Bankadan satılık dükkan ilanları için satış fiyatları en düşük 45 bin liradan başlıyor. Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde yer alan 60 m2 büyüklüğe sahip asma katlı dükkanın satış fiyatı ise 120 bin TL olarak ilanda yer alıyor. Yine Denizbank intengo sitesi üzerinden teklif vererek başvuru yapılıyor. 

denizbank arsa ilanı

DENİZBANK SATILIK ARSA İLANLARI: İCRADAN SATILIK KELEPİR ARSA FİYATLARI KAÇ TL?

Denizbank'tan satılık arsalar için fiyatlar piyasasının çok daha altında satışa sunulurken 40 bin liradan başlıyor. Isparta Gelendost sınırları içerisinde yer alan 1.110 m2 büyüklüğe sahip arsanın satış fiyatı 40 bin TL olarak ilanda ilk teklif sahibini bekliyor. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@