Denizbank MTV Taksit Ödemesi İçin 6 Taksit Müjdesi Geldi!

MTV 2020 ödemeleri başladı. MTV birinci taksit ödemesi tarihinin başlaması ile beraber bankaların taksit kampanyaları da başladı. MTV kredi kartı taksit kampanyaları 2020 duyuruları arasında en dikkat çeken Denizbank oldu.

GÜNDEM 09.01.2020 - 10:44 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

MTV 2020 ödemeleri başladı. MTV birinci taksit ödemesi tarihinin başlaması ile beraber bankaların taksit kampanyaları da başladı. MTV kredi kartı taksit kampanyaları 2020 duyuruları arasında en dikkat çeken Denizbank oldu.

Motorlu Taşıtlar Vergisi için ödeme takvimi işlemeye başladı. 2020 MTV SON ÖDEME TARİHİ NE ZAMAN DOLACAK?1 Ocak 2020 tarihi itibari ile başlayan MTV ödemeleri için son ödeme günü 31 Ocak 2020 olarak uygulanacak. Bu tarihe kadar ödemesini yapmayanlar ne yazık ki gecikmeye düştükleri için gecikme faizi ödeyecekler. DENİZBANK MTV ÖDEMESİ İÇİN 6 TAKSİT MÜJDESİ VERDİ! Denizbank tarafından yapılan açıklamada "Bireysel ya da Business kredi kartınız ile Motorlu Taşıtlar Vergisi(MTV) ödemenizi Denizkartım uygulamasından faizsiz ve ücretsiz 6 taksitle ile gerçekleştirebilirsiniz. Diğer kanallardan yapılacak ödemeler için ise faizsiz ve ücretsiz 3 taksitle ile gerçekleştirebilirsiniz" açıklamasına yer verildi. 

MTV ÖDEMELERİ NEREDEN, NASIL YAPILIR?MTV ödemesi yapacak vatandaşların ödemelerini yapabilecekleri ilk nokta, mükellefiyet kaydının bulunduğu Vergi Dairesi Müdürlükleri. Vatandaşlar ayrıca kayıtlarının olmadığı ancak MTV tahsil yetkisi olan diğer vergi dairesi müdürlüklerinden de ödemelerini yapabilirler. Bunun dışında anlaşmaları bankaların, banka şubelerinden de direkt ödeme yapılabilir. Bu ödemelerin dışında vatandaşlar ödemelerini mobil uygulamalar ile internetten de yapabilirler. Vatandaşlar MTV ödemelerini anlaşmalı bankaların telefon uygulamaları ile bankaların internet şubeleri üzerinden elektronik yapabllirler. Bunun dışında Gelir İdaresi Başkanlığı'nın web sayfası üzerinden de ödemeler gerçekleştirilebilir. GİB internet sitesinden yapılacak ödemeler ise akşam 22.00'ye kadar yapılabiliyor. Bunun yanında vatandaşlar e-Devlet üzerinden de MTV ödemelerini gerçekleştirebilirler. MTV MOTORLU TAŞITLAR VERGİLERİ ÖDEME TABLOSU 2020MTV ödemelerine ilişkin araçlara göre oluşan fiyat tablosu ise şöyle;

Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@