Denizbank Otomatik Ödeme Talimatı Verene Faizsiz ve Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başlattı!

Bankaların konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi faiz oranları büyük hızla gerilemeye başlarken Denizbank faizsiz ihtiyaç kredisi veriyor! Düşük tutarlı ve kısa vadeli nakit ihtiyaçlarınız için faizsiz kredi fırsatı ile tanışın, rahat edin.

İHTİYAÇ KREDİSİ 05.12.2019 - 00:30 15.07.2021 - 00:11 SERHATMEDYA

Bankaların konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi faiz oranları büyük hızla gerilemeye başlarken Denizbank faizsiz ihtiyaç kredisi veriyor! Düşük tutarlı ve kısa vadeli nakit ihtiyaçlarınız için faizsiz kredi fırsatı ile tanışın, rahat edin... Denizbank anında para kredisi kampanyası detayları haberimizde!

Bankaların kredi rekabetleri artarak devam ederken yaşanan yüksek rekabet vatandaşa kredi faiz indirimi olarak yansıyor. Faiz indiren bankalar bir yandan da farklı kampanyalar düzenleyerek kredi çemek istiyorum diyen kişileri kendi şubelerine çekmeye çalışıyor. Denizbank Otomatik Ödeme Talimatı Veren Müşterilerine Faizsiz Kredi Veriyor!Denizbank tarafından başlatılan kampanya kapsamında otomatik ödeme talimatı veren kişilere faizsiz, masrafsız ihtiyaç kredisi desteği sunuluyor. 

Kredi Çekmek İsteyenler Burada Toplanıyor >>>KATILMAK İÇİN TIKLADenizbank Anında Para Kredisi Kampanyası Denizbank tarafından anında para kredisi adı verilen yeni kredi kampanyasında 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı veren kişilere 12 ay vadeli masrafsız 0 faizle bin lira anında kredi verileceği ilan edildi. Yayımlanan açıklama metninde "2 adet fatura talimatı veren Bireysel müşterilerimize 12 ay vadeli, sıfır faizli ve masrafsız 1.000 TL Anında Para Kredisi Deniz’den! Talimatınızı vermek ve başvurularınızı yapmak için sizi en yakın DenizBank Şubesine bekliyoruz" ifadesine yer verildi. Söz konusu kampanyadan Denizbank taksitli kredili mevduat hesabı olan kişiler yararlanmakta olup faizsiz kredi kullanmak isteyen kişilerin başvuru öncesi bu hesabı açtırmaları gerekmektedir. Denizbank Kurtaran Hesap başvurusu yaparak iki yeni otomatik fatura ödeme talimatı veren kişilere faizsiz masrafsız kredi verilirken yine bankaya ilk kez otomatik ödeme talimatı verilmesi şartı aranıyor.Tüm bunlara ek olarak verilen otomatik ödeme talimatlarının 1 sene boyunca düzenli ödenmesi ve iptal edilmemesi isteniyor.  Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@