Denizbank Paraya Sıkışanlara Hemen 3 Ay Ertelemeli Taksitli Nakit Avans Veriyor!

Acil para ihtiyacı olanlara Denizbank çok önemli bir imkan tanıyor. Denizbank müşterileri diledikleri an 3 ay ertelemeli taksitli nakit avans alabiliyorlar. 

Finans 09.12.2021 - 03:12 09.12.2021 - 03:12 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de yaşanan ekonomik gelişmeler çok sayıda vatandaşın acil nakit ihtiyacı yaşamalarına neden oluyor. Ödeme güçlüğü ve geçim sıkıntısı içerisine düşen vatandaşlar bankaların finansal çözümlerine dair araştırmalarını sürdürüyorlar. Denizbank da müşterilerinin para arayışlarına 3 ay ertelemeli taksitli nakit avans kampanyası ile cevap veriyor. 3 ay ertelemeli taksitli nakit avans nedir, nasıl çekilir.

3 AY ERTELEMELİ TAKSİTLİ NAKİT AVANS NEDİR?

Denizbank'ın kampanyaları arasında bulunan bu ürün ile müşteriler kredi kartlarından hemen kredi kullanabiliyorlar. Kredi kartı limitleri ile sınırlı kalmak kaydıyla müşteriler kredi başvurusu süreçlerini beklemeden nakit avans çekebiliyorlar. Üstelik bu nakit avans için Denizbank tarafından müşterilerine 3 ay da taksit erteleme imkanı veriliyor.

TAKSİTLİ NAKİT AVANS MALİYETİ NE KADAR?

Denizbank'ın kredi kartları üzerinden müşterilere verdiği kredi olan taksitli nakit avans için müşterilere aylık yüzde 1,80 faiz uygulanıyor. İlk taksit faiz tutarı ise nakit avansın kullanıldığı tarih ile son ödeme tarihi arasındaki gün sayısı dikkate alınarak hesaplanıyor. 3 ay taksit erteleme imkanı kullanıldığında ise ertelenen gün sayısına göre faiz tutarı ilk taksit ödemesine eklenmektedir. 

Denizbank'tan taksitli nakit avans kullananlar taksit sürelerinden önce tüm borcu kapatmak isteyebilirler. Bu durumda müşterilerden herhangi bir ek ödeme talep edilmez. Ayrıca erken ödendiği için de mevzuat gereği müşterilere yapılması gereken faiz indirimleri de uygulanır. 

5 BİN TL TAKSİTLİ NAKİT AVANS HESAPLAMA!

Denizbank 5.000 TL 3 ay ertelemeli 12 taksitli nakit avans kullanan müşterilere örnek bir maliyet hesaplaması yayınladı. Buna göre ilk 3 ay müşteriler herhanfgi bir ödeme yapmıyorlar. Ardından 9 ay boyunca 656 TL taksit ödemesi yapılıyor. Toplam ödenmesi gereken miktar ise 5.907 TL oluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@