Denizbank Satılık Gayrimenkuller: 2 Katlı Bahçeli, Teraslı Müstakil Ev 75 Bin Lira!

Bankalardan satılık gayrimenkuller ucuz fiyatları ile dikkat çekerken Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank sonrası Denizbank ta yeni ilanları yayımladı! İcradan satılık evler!

Denizbank Satılık Gayrimenkuller:  2 Katlı Bahçeli, Teraslı Müstakil Ev 75 Bin Lira!

Konut fiyatları her geçen gün biraz daha yükselmeye devam ederken ucuz ev sahibi olmak isteyen kişiler bankalara yöneldi. Bankaların ellerinde bulunan ihtiyaç fazlası konutlar için yayımladıkları ucuz konut satış ilanları dikkat çekerken Denizbank tarafından da yeni ilanlar yayımlandı.

Son dönemde kredi çeken kişilerin rekor sayılara çıkması ve kredi borcunu ödeyemeyen kişilerin artması ile beraber bankaların ellerindeki taşınmaz sayısı artarken Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, İş Bankası, Finansbank başta olmak üzere pek çok banka bu konut stoklarından kurtulmak için düşük fiyatlarla taşınmaz satışı yapıyor.

DENİZBANK SATILIK GAYRİMENKUL İLANLARI YAYIMLANDI! 55 BİN LİRAYA 2 KATLI BAHÇELİ MÜSTAKİL EV İÇİN BELİRLENEN FİYAT SADECE 55 BİN TL OLDU

Bankaların ucuz emlak satışları son dönemde yükselen konut fiyatlarının ardından daha fazla kişi tarafından yakından takip edilmeye başlanırken bankalarda artan ilgi ile beraber ellerindeki konut stokunu tüketmek adına büyük indirimler yapmaya başladı. Bu bankalardan biri de Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Denizbank oldu.

Denizbank satılık gayrimenkuller ilanları içerisinde sadece 55 bin liraya 115 m2 ev sahibi olma imkanı sundu. Banka tarafından yayımlanan ilanda "146 ada 24 parsel; 140,75 m2 arsa yüzölçümüne sahip parsel üzerinde iki kattan oluşan betonarme bina bulunmaktadır. Mahallinde yapılan incelemede parsel üzerine 50 m2 zemin kat, 50 m2 1. Kat + 15 m2 teras alanı betonarme konut binası ile binaya zemin katta güney cepheden bitişik vaziyette 15 m2 alanlı tek katlı yığma yapı tarzında inşa edilmiş depo mevcuttur" ifadelerine yer verdi.

denizbank-satış-ilanı

DENİZBANK'TAN EV NASIL ALINIR, BANKALAR NASIL UCUZ KONUT SATIYOR?

Denizbank satılık gayrimenkuller için ilanlarını resmi internet sitesi üzerinden yayımlamakta olup söz konusu ilanlara ulaşmak için BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ...

denizbank-teklif-ekranı

Safyada yer alan ilanların yanında yer alan detay butonuna basarak ilanın detaylarına, satış koşullarına ve fiyatlarına ilişkin bilgilere ulaşabilirsiniz. Teklif ver butonuna basmanız durumunda ise yukarıda gelen teklif ekranına yönlendirilecekseniz. Bu ekranda sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız durumunda satın almak istediğiniz konut için teklif tutarını bankaya iletebilirsiniz. En yüksek teklifi veren kişi satışa sunulan konutu satın alma hakkını elde edecektir.