Denizbank Satıyor! 60 Bin Liraya Arsa, 90 Bin Liraya Apartman Dairesi

Denizbank satılık gayrimenkuller ilanları Temmuz ayı sonunda güncellendi. Yayımlanan yeni ilanlarda pek çok arsa, konut, tarla, bahçe, apartman dairesi ve yazlık ev ilanları da yer aldı.

Emlak Haberleri 26.07.2021 - 11:07 26.07.2021 - 11:07 Gülcan Özer

Denizbank satılık gayrimenkuller ilanları Temmuz ayı sonunda güncellendi. Yayımlanan yeni ilanlarda pek çok arsa, konut, tarla, bahçe, apartman dairesi ve yazlık ev ilanları da yer aldı. 

Gayrimenkul ilanları için belirlenen satış fiyatları dikkat çekerken satışlar Denizbank gayrimenkul intengo sayfası üzerinden yapılıyor. Yine ilanlarda aynı internet sitesi üzerinden veriliyor. 

60 BİN LİRAYA SATILIK ARSA, 90 BİN LİRAYA APARTMAN DAİRESİ! 

Yayımlanan ilanlar kapsamında normal satış fiyatlarının  çok daha altında, ucuz fiyatlarla ev ve arsa satış ilanlarına yer verildi. Bu ilanlardan biri de Ardahan Merkez Kaptanpaşa Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 105 metrekare büyüklüğe sahip olan daire için verildi. 

90 bin lira fiyat belirlenen dairede 2 oda ve 1 salon yer alırken banyo, wc, antre ve holde yer alıyor. 

denizbank-apyartman-dairesi-ilanı

Bir diğer ilanda ise ucuz arsa satışı yapıldığı ilan edildi. 1954 metrekare büyüklüğe sahip olan arsa Yozgat Akmağdeni sınırları içerisinde yer alıyor. 104 ada 6 numaralı parselde yer alan arsa için satış fiyatı 35 bin lira olarak ilan edildi. 

denizbank-satılık-arsa

DENİZBANK SATILIK GAYRİMENKUL İLANLARI İÇİN BAŞVURU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Denizbank gayrimenkul satış ilanları bankanın kendi resmi internet sitesi üzerinden yapılmakta olup başvurular da yine aynı site üzerinden kabul edilmektedir. Denizbank tarafından satışa sunulan gayrimenkuller site üzerinden konut, villa, işyeri, bina, arsa, tarla, turistik tesis, fabrika ve yazlık olarak farklı çok sayıda kritere göre sınıflandırılmış durumda. 

Her ilanın altında teklif ver butonu ve detay butonu yer alırken tekli vermek isteyen kişiler bu butonu kullanarak tekliflerini iletebilmektedir. Detay butonuna basılması durumunda ise detaylı resimler, adres, envanter numarası ve telefon numarası bilgilerine ulaşılmaktadır. 

Yine aynı sayfa üzerinden ihale şartnamesi ve teklif dilekçesi sayfalarına da erişim sağlanabilmektedir. Denizbank satılık gayrimenkul ilanları için teklif ver butonuna basılması durumunda gayrimenkulu satın almak için başvuru yapılacak olan ekran gelir. Bu ekranda ad, soyad, cep telefonu, e mail adresi, teklif tutarı ve açıklama bölümü doldurulup gönder butonuna basılması yeterli olacaktır. Bu bilgiler ile taşınmazın satışı için başvuru yapılmış olur.

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@