Denizbank Sitesinden Duyurdu! Bu 2+1, 3+1 Daireler 155.000 TL Altına Satılacak

Denizbank resmi sitesinden yayımladığı gayrimenkul satış duyurusunda, 155.000 TL altında fiyata 6 adet daire satacağını duyurdu. Dairelerden bir kısmı 2+1, bir kısmı ise 3+1 konumda.

Emlak Haberleri 10.12.2021 - 17:39 10.12.2021 - 17:39 Mustafa Karagöz

Denizbank mülkiyeti kendisine ait olan daireleri resmi sitesinden yayımladığı gayrimenkul satış duyuruları ile satacağını ilan etti. 

Türkiye'nin farklı il ve ilçelerinde konut satışı yapacak olan bankanın duyurularında 155.000 TL altı ilanlarda var. Bu ilanlardan 6 tanesine dair detayları derledik. Konut almak isteyenlerin neler yapması gerektiğini anlattık. Denizbank kendi konutlarının satışında ayrıca özel konut kredisi paketi de sunuyor. Ev almak isteyecekler için o seçeneklerden bazılar. 

DENİZBANK KENDİ KONUTLARINI SATIŞA ÇIKARDI

Her banka olduğu gibi Denizbank'ta kendine ait olan konutların satışını yapmak üzere ihale ilanları yayımladı. Bu ihale ilanlarında banka müşterilerine satışı yapılacak konut ile ilgili bilgileri veriyor. 

Listelerde yer alan bilgilerde konutun bulunduğu il ve ilçe bildiriliryor. Açık adres satış metninde yer alırken konutun özellikleri de açık açık aktarılıyor. Konutun kaç odası, kaç salonu, WC, banyo ve diğer ek eklentiler açık açık belirtilir. Banka duyuru metninde ayrıca konutun üzerinde hisse var mı, konutun bulunduğu bina veya diğer ek özelliklere dair tüm isteklileri bilgilendirir. 

Konut satışlarına dair satış ihale ilanında yer alan bir diğer bilgi ise ihale ilk teklif fiyatı ve ilk teklif fiyatı verilmesi durumunda en düşük artırım miktarı ile sunulabilecek ikinci teklif tutarı. 

155.000 TL ALTI 6 KONUT LİSTEDE

Emlak365.com olarak Denizbank'ın resmi sitesinden duyurduğu ve 155.000 TL altı fiyata ilk teklif fiyatı verilebilecek hatta başka teklif olmaması durumunda ilk teklif fiyatına alınabilecek 6 adet daireyi paylaşıyoruz. 

155.000 tl altı satılık daire

İHALE İŞLEMLERİ BAŞVURULAR VE ALIM SATIM SÜRECİ

Denizbank'tan gayrimenkul almak isteyenler öncelikle bankanın web sitesinden duyurulara ulaşacaklar. Ev aradıkları il veya ilçede konut satışı yapılıyorsa vatandaşlar evin boş dolu ve diğer özelliklerine bakacaklar. Tüm şartların uygun olması durumunda ise internet bankacılığı işlemleri üzerinden başvuru yapılabilecek. Başvuruların ardından ilk teklif fiyatı üzerinden teklif verilecek. İhale süreci sonunda en yüksek teklifi veren katılımcı konutu almaya hak kazanacak. Konut alım satım işlemleri konutun bağlı olduğu Denizbank şubesi üzerinden tamamlanacak. 

KONUT KREDİSİ OLANAĞI

Denizbank kendi konutlarından alan müşterilerine düşük 120 ay vadeli ve kişiye özel faiz oranlı konut kredisi sağlamaktadır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@