Denizbank Tek Bir Hamleyle Oturduğunuz Yerden 60 Bin Lira Kredi Veriyor! Anında Denizbank İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Denizbank hazırlamış olduğu yeni kredi kampanyası ile birlikte ihtiyacı olana 60 bin lira kredi veriyor. Cebimde Kredim ile birlikte oturduğunuz yerden kefilsiz 60 bin lira kredi alabilirsiniz.

Denizbank Tek Bir Hamleyle Oturduğunuz Yerden 60 Bin Lira Kredi Veriyor! Anında Denizbank İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Her banka tarafından çeşitli şartlar altında verilen kredilerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Günümüzde vatandaşın en çok tercih ettiği kredilerden birisi de ihtiyaç kredisi oldu. Bankalar arasında meydana gelen rekabet nedeniyle ihtiyaç kredisi alma şartları da giderek esnemeye başladı.

Denizbank bu kredi yarışı içerisinde olduğunu bir kez daha gösterdi. Hem kolay ödeme yöntemleri hem düşük kredi faiz oranı hem de fırsatları ile birlikte Cebimde Kredi kampanyasını başlattığını duyurdu.

DENİZBANK CEBİMDE KREDİ İLE 60 BİN LİRA ANINDA CEBİNİZDE!

Denizbank hazırlamış olduğu ihtiyaç kredisinin tüm ihtiyaçlar dahilinde kullanılmasını amaçlıyor. İhtiyaç kredisi tek bir mesaj karşılığında başvurunun anında tamamlanmasını sağlıyor. Vatandaş oturmuş olduğu yerden telefon aracılığı ile tüm ihtiyaçlarını Cebimde Kredi ile karşılayabilecek.

60 bin liraya kadar çıkan kredi için ‘kredim’ yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasını yazarak 3280 numaralı telefona mesaj göndermek yeterli olacak. Birkaç dakika içerisinde kredinin onaylanıp onaylanmadığı gelen mesaj ile birlikte belli olacak.

Herhangi bir belge ya da evrak istenmediği için banka şubeleri, internet bankacılığı ya da mobil bankacılık işlemleri üzerinden de hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapılabilir.

DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI BELLİ OLDU

denizbank-kredi-fırsatı

Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasında üst limit 60 bin lira olarak açıklandı. Kredi notu, gelir durumu ve diğer değerlendirmeler göz önüne alınarak nakit ihtiyaçları karşılanabilecek. İhtiyaç kredisinin vadesi 36 ay olarak belirlendi. Sadece kimlik belgesi ile başvuru yapılırken, kefil istenmiyor.

Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları da yüzde 2.23 olarak belirlendi. Geliri olan, kredi notu yüksek olan herkes Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilecek.

SONRAKİ HABER