Denizbank Ucuz Tarla Satıyor! 7459 M2 Tarlanın Satış Fiyatı 15 Bin TL

Denizbank satılık gayrimenkuller için beklenen ilanları yayımladı. Bankadan satılık tarla ve arsa yatırımı yapmak isteyen için düşük fiyatlı pek çok seçenek sunuldu.

Emlak Haberleri 13.11.2021 - 00:43 13.11.2021 - 00:43 Gülcan Özer

Bankadan satılık gayrimenkul ilanları ucuz fiyatları nedeniyle pek çok kişi tarafından yakından takip edilirken Denizbank beklenen Kasım ayı güncellemesini yaptı. Tarla yatırımı yapmak isteyen ve yatırımlık arsa fırsatı arayan kişilere yüzlerce seçenek sunulurken Denizbank düşük fiyatları ile rakiplerini geride bıraktı. 

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında gösterilen ve en çok kredi veren bankalarından biri olan Denizbank yayımlamış olduğu firsat ilanları ile fiyatı 15 bin liradan başlayan fiyatlarla tarla yatırımı yapma imkanı sundu. Yatırımlık tarla arayanlar dikkat! 

DENİZBANK SATILIK GAYRİMENKULLER KASIM 2021 İLANLARI YAYIMLANDI! 

Pandemi döneminde pek çok kişinin arsa ve tarla yatırımına yönelmesi, zorunlu karantina sürecini hobi bahçelerinde geçirmek istemesi gibi nedenlerle arsa fiyatları rekor oranda yükselişe geçmişti. Dünyada büyük bir kıtlık yaşanacağı ve Bill Gates başta olmak üzere zengin milyarderlerin arsa yatırımına başladıkları haberleri ile beraber tarla yatırımları da artmıştı. 

Süreçte arsa ve tarlalara olan ilginin artması ile beraber fiyatlarla da dekor artışlar yaşanırken ucuz tarla ve arsa yatırımı yapmak isteyenler rotalarını bankalara çevirmişti. Özellikle de Denizbank arsa yatırımı yapmak isteyen kişilerin yakından takip ettiği bankalar arasında girerek Kasım ayı ilanları yayımlandı. 

denizbank satılık arsa ilanları 12 kasım

7459 M2 TARLA 15 BİN TL FİYATLA SATIŞA ÇIKTI! 

Denizbank satılık gayrimenkuller için yeni ilanlarını yayımlarken satılık darie, dükkan ve işyeri ilanlarının yanı sıra tarla ve arsa ilanları da güncellendi. Yapılan güncelleme ile Türkiye'nin en verimli toprakları arasında gösterilen Konya Ovasında yer alan 7 bin 459 metrekare büyüklüğe sahip olan arsa 15 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Yine Konya Ilgın'da yer alan 3 bin 496 metrekare büyüklükteki tarla için de 15 bin liralık fiyat belirlendi. 

Van'ın Gürpınar ilçesinde yer alan bankadan satılık 3 bin 44 metrekare büyüklüğe sahip olan arsa için de 15 bin liralık satış fiyatı sitede yer aldı. Denizbank satılık tarla ve arsa ilanları için buraya TIKLAYABİLİRSİNİZ... 

Açılan sitede satılık gayrimenkul ilanlarını inceleyebilir, beğendiğiniz ve bütçenize uygun olan taşınmazlar için teklif vererek satın alma imkanı elde edebilirsiniz...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@