Denizbank'tan Çiftçiye Sürpriz Destek ! Sadece SMS Göndermeniz Yeterli Olacak, Böyle Fırsat Görülmedi

Tarım ve hayvancılık alanında önemli kredi hizmetleri bulunan Denizbank, işi bir adım daha öteye taşıyarak SMS ile çiftçi kredisi vermeye başladı.

Finans 29.10.2021 - 22:26 29.10.2021 - 22:26 Serhat Karaman

Artık çiftçiler şubeye gitmeden ne kadar kredi çekebileceklerini öğrenebilecek. Üstelik 36 aya varan vadeler ve yılda 1 ödeme gibi seçeneklerden de yararlanmak mümkün. Çiftçilerin yüzünü güldürecek bu kampanya çok tutulacağa benziyor. Detaylar ve başvuru şartları için haberimizi okumaya devam edin.

Çiftçi dostu bankalar listesinin müdavimleri arasında yer alan Denizbank, yine üreticiye destek olacak bir kampanya hazırladı. Üstelik sayfalar dolusu evrakla şubeye gitmenize gerek yok. Yalnızca bir SMS ile size tanımlanacak kredi tutarını öğrenebilecek, onaylanan kredinizi çekmek istediğinizde şubeye giderek işlemlerinizi tamamlayabileceksiniz.

3 Yıl Vadeli 50.000 TL Çiftçi Kredisi Fırsatı Denizbank’ta

Kredi tutarları 25.000 TL çiftçi kredisi ve 25.000 TL Üretici Kart olmak üzere 50.000 TL ile sınırlı. Kredi notunuza göre daha düşük tutarda kredi limiti tanımlanması muhtemel. Ne kadar kredi çekebileceğinizi öğrenmek için T.C kimlik numaranızı yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra SMS TARIM yazmanız ve bu mesajı 3280’e göndermeniz yeterli.

SMS gönderimi sonrasında size tanımlanacak olan limit hesaplanır ve en geç 5 dakika içerisinde yine SMS ile tarafınıza gönderilir. Kredinizi kullanmak için önünüzde 90 günlük uzun bir süre olacak. 90 gün içerisinde kimlik belgenizle beraber en yakın Denizbank şubesine giderek kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Eğer aktif durumda bir Denizbank hesabınız bulunuyorsa ana şubenize giderek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Denizbank hesabınız olmasa da en yakın şubeye başvuruda bulunarak kredinizi kullanma hakkı elde edebilirsiniz.

Denizbank çiftçi kredisinde hasat dönemine göre ödeme planınızı düzenleyebilirsiniz. Yılda bir defa ödemeli kredinizi kullanarak kazanç elde ettiğiniz ay içerisinde ödeme yapabilir ve kredinizi zorlanmadan ödeyebilirsiniz. Ayrıca aylık ödeme yaparak kredinizi toplamda 3 yılda tamamlama şansınız da olacak. Denizbank’ın çiftçilere özel bu desteğinden yararlanmanın yanı sıra daha yüksek tutarda kredileriniz için de yine Denizbank’ı tercih edebilirsiniz. Üretim ve yatırım amaçlı kredi ihtiyaçlarınızda Denizbank hep yanınızda olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@