Denizbank'tan Emekliler İçin Sürpriz Kampanya! Konut, Taşıt Ve İhtiyaç Kredilerinde Faiz İndirimi!

Emekli müşterilere önemli fırsatlar sunması ile ses getiren Denizbank yaptığı son kampanya ile çıtayı yükseltti. Emekli müşterilere faiz indirimli ihtiyaç, taşıt, konut kredisi veriliyor.

Finans 18.09.2021 - 18:59 18.09.2021 - 19:11 Engin Uzunoğlu

Bankaların emekli müşterileri kendi müşterileri yapmaları için yaşanan rekabette sıcak gelişmeler yaşanıyor. Emekli vatandaşları bankalarına çekmek isteyen bankalar promosyon, mevduat faizi, kredi kampanyaları ile müşterileri ikna etmeye çalışıyorlar. Bu bankalardan birisi de Denizbank oldu. 

EMEKLİ MÜŞTERİLERE 1.000 TL PROMOSYON ÖDEMESİ

Denizbank tarafından yeni bir kampanya başlatıldı. Denizbank'ın emekli müşterilere özel olarak başlattığı bu kampanya kapsamında emeklilere çok sayıda fırsat sunuluyor. Öncelikle emekli müşteriler maaşlarını Denizbank'a taşıyarak promosyan alma hakkı elde ediyorlar. Bu emekliler yalnızca maaşlarını Denizbank'a taşıyarak 1.000 TL promosyon kazanma hakkı elde ediyorlar. Bu promosyon ödemeleri emekli müşterilere nakit olarak hemen veriliyor. 

emekli kampanyası

EMEKLİLERİN TÜM KREDİ BORÇLARI DENİZBANK'TA TOPLANIYOR

Denizbank'ın emekli müşterilere sunduğu fırsatlar yalnızca promosyon ödemesi ile sınırlı kalmadı. Diğer bankalara olan kredi borçları konusunda emekli müşterilerin sorun yaşamamaları için Denizbank'tan çok kapsamlı bir imkan sunuluyor. Kredi borçlarını Denizbank'a taşıyan emekli müşteriler bütçelerine uygun taksitler halinde bu kredi borçlarını ödemeye başlayabiliyorlar. Finansal açıdan emekli müşterilere rahatlık veren borç transferi kampanyası da çokça kullanılan bankacılık ürünlerinden birisi oldu. 

KONUT, İHTİYAÇ VE TAŞIT KREDİLERİNDE FAİZ İNDİRİMİ

Emekli müşterilere Denizbank'ın yaptığı asıl sürprüz ise tüm kredi ürünlerinde faiz indirimi imkanı sunması oldu. Emekliler Denizbank'tan ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi kullanmak istediklerinde faiz indirimi hakıı elde ediyorlar. Standart müşterilerden daha düşük faizlerle kredi kullanabilen emekli müşterilerin Denizbank tarafından sunulan bu imkan ile tüm finansman sorunlarına en düşük maliyetle çözüm üretebilmiş oluyorlar. 

Kredilerde uygulanacak olan faiz oranlarının net tutarları hakkında kapsamlı bilgi almak isteyen vatandaşların Denizbank ile iletişime geçmeleri gerekiyor. Denizbank'ın iletişim kanalları üzerinden kredi faiz oranları hakkında bilgi alınabilir. Şu anda Denizbank'ın standart kredi faizleri ise şöyle oldu:

İhtiyaç Kredisi: 1,75
Konut Kredisi: 1,68
Taşıt Kredisi: 1,81

Denizbank'ın tüm bu kredi kampanyalarından yararlanmak isteyen emeklilerin maaşlarını Denizbank'a taşımaları gerekiyor. Bu işlem için de Denizbank tarafından emekli müşterilere kolaylıklar sağlanıyor. Emekli müşteriler Denizbank'ın internet sitesi üzerinden kolayca başvuru yaparak Denizbank ile çalışmaya başlayabiliyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@