Denizbank'tan Emeklilere 1.000 TL Nakit Fırsatı! 18 Yaşından Küçükler de Yararlanabiliyor!

Denizbank, emeklilere ve emeklilerden kalma maaş alanlara 1.000 TL’ye kadar nakit ödeme akımı başlattı.

Finans 07.11.2021 - 19:22 07.11.2021 - 19:22 Serhat Karaman

Buna göre maaşını 3 yıl boyunca Denizbank’tan almayı taahhüt edenlere maaş seviyelerine göre nakit ödeme yapılacak. Ayrıntılar için haberimizi okumaya devam edin.

Emeklilerin büyük ilgi gösterdiği bankalardan biri olan Denizbank, emeklilere verilecek promosyon tutarında esnemeye giderek promosyon tutarını 1.000 TL’ye kadar çıkardı. Birçok banka sadece emeklilerin kendisine promosyon öderken Denizbank işi daha da ilerletti ve emeklilerden kalma aylık alanlara, hatta 18 yaşın altındakilere de promosyon vereceğini duyurdu. Vesayet altında olmayanlara direkt ödeme yapılırken vesayet altındakilerin ödemeleri ise anne/babalarına yapılacak.

Maaşını Denizbank’a Taşıyan Herkes Faydalanabiliyor

Emekli maaşınız ya da aylığınız düşükse bile üzülmenize hiç gerek yok, çünkü Denizbank’ta her maaş seviyesine uygun bir promosyon ödemesi muhakkak var. Maaş tutarı 1.500 TL’nin altında olanlar bile bu destekten yararlanabiliyor. Bu kişilere 675 TL nakit ödeme yapılırken maaşı 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olanlara 850 TL, daha yüksek olanlara ise tam 1.000 TL destek ödemesi yapılıyor.

Denizbank’tan maaş almak isteyen emekliler ya da emeklilerden kalma aylığı bulunanlar şubelere giderek hızlı başvuru yapabilirler. Ayrıca e-devlet üzerinden ya da ilk defa emekli olacaklar için kendi kurumlarına verecekleri dilekçe ile başvuruda bulunmak mümkün. Maaşınızı Denizbank’a taşımanız, kampanyadan yararlanıp destek ödemesi almanız için yeterli değil. Bu işlemin akabinde ister şubeye giderek, ister 0850 222 0 800 numaralı Denizbank müşteri hizmetlerini arayarak maaşınız için 3 yıllık taahhüt vermeniz gerekecek. Nakit ödemeniz, vereceğiniz taahhüt sonrasında doğrudan hesabınıza yapılacak.

Maaşınızı başka bir bankadan Denizbank’a taşırken o bankada da taahhüdünüzün olmadığına dikkat etmelisiniz. Devam eden bir taahhüdünüz bulunuyorsa maaşınızı Denizbank’a taşıyabilmek için taahhüt süresinin tamamlanmasını beklemeniz gerekir. Aksi taktirde maaşınızı taşımanızın karşılığında taahhüt bozma sebebiyle ceza ödemesi yapabilirsiniz. Banka, taahhüdün bozulma tarihini esas alarak hesaplama yapar ve sözleşme süresinin sona ermesine kalan süreye göre bir ceza belirleyerek maaş müşterisine yansıtır.

Denizbank, emekli maaşını kendisinden alan müşterilerine her daim özel avantajlar sunmakta. Aidat ödenmeyen kredi kartının yanı sıra düşük faizli kredi avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Yani maaşınızı Denizbank’a taşımanız durumunda sadece promosyon almış olmayacak, ek olarak birçok avantajdan da ayrıcalıklı olarak faydalanabileceksiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@