Denizbank'tan Emeklilere Anında 1.000 TL Nakit Ödeme Sürprizi!

Denizbank'ın emekli müşterilerine 1.000 TL ödeme sürprizi büyük ses getirdi. Denizbank'ın emekli müşterileri 1.000 TL nakit ödemeyi ceplerine koymaya devam ediyorlar. 

FİNANS 22.07.2021 - 22:29 25.07.2021 - 11:24

Türkiye'de bankacılık sisteminde son yıllarda emekli müşteriler rekabet konusu oldu. Emekli müşterileri ikna etmek için bankalar çok sayıda kampanya yapıyorlar. Üstelik bu kampanyaların neredeyse süresiz olması ile emekli müşterilerin avantajına oluyor.

EMEKLİLERE 1.000 TL PEŞİN NAKİT ÖDEME!

Her banka en fazla emekli müşteriyi kazanabilmek için yoğun çaba gösteriyorlar. Bankalar emeklilere özel kampanyalar düzenlerken Denizbank da bu kampanyalardan birisine imza attı. Denizbank tarafından yapılan açıklamaya göre emekli müşterilere 1.00 TL peşin nakit ödeme yapılıyor. 

1.000 TL ALABİLMENİN ŞARTLARI NELERDİR?

Emekli müşterilerin Denizbank'tan 1.000 TL ödeme alabilmelerinin bazı şartları bulunuyor. Öncelikle emekli müşteriler maaşlarını Denizbank'a taşımalılar. Maaş hesaplarını bu bankaya taşıyan emekliler 3 yıl boyunca maaşlarını bir başka bankaya taşımayacaklarına dair taahhütname imzaladıklarında 1.000 TL nakit ödemeyi hemen alıyorlar. 

KAMPANYANIN SÜRESİ VAR MI, NE ZAMAN SONA ERECEK?

Emekli maaş müşterilerine 1.000 TL ödeme yapılan kampanyanın süresi de çokça merak ediliyor. Emekliler bu işlemi yaparak 1.000 TL ödeme alabilmek için belirli bir süreye dikkat etmeleri gerekiyor. 31 Aralık 2021 tarihinden sonra bu kampanya sona erecek. Kampanyanın sona ermesinin ardından yeni bir kampanya başlayabilir ama o konuda kesin bir açıklama yapılmadı. 

denizbank emeklilere ödeme yapıyor

EMEKLİ MAAŞI DENİZBANK'A NASIL TAŞINIR?

Emekli vatandaşlar maaşlarını Denizbank'a taşıyabilmek için işlemleri nasıl yapabileceklerini merak ediyorlar. Öncelikle maaş taşıma işlemi eskiden olduğu gibi artık çok karmaşık ve çetrefilli değil.

Emekli müşteriler banka şubelerine dahi gitmeden bu işlemi tamamlayabiliyorlar. Denizbank'ın mobil uygulamasında bu işlemk yönergelere uyarak kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bunun yanında e-devlet üzerinden de emekliler emekli maaşlarını kolay bir biçimde Denizbank'a taşıyabiliyorlar. 

1.000 TL ALMAK İÇİN YAPILMASI GEREKEN İŞLEMLER NELERDİR?

Denizbank'a maaşlarını taşıyan emeklilerin 1.000 TL nakit ödeme alabilmeleri bir işlem daha yapmaları gerekecek. Denizbank'ın telefon bankacılığı merkezini arayan emekliler maaşlarını 3 yıl boyunca bir başka bankaya taşımayacaklarına dair söz verirler. Bu aynı zamanda taahhütname niteliğindedir. 

Denizbank'a 3 yıl boyunca maaşını bu bankadan alma sözü veren emeklilerin 1.000 TL nakit ödemeleri hemen yapılır. Kampanyaya dahil olan emekliler 1.000 TL'yi anında banka hesaplarından çekebilirler. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@