Denizbank'tan Farklı İllerde 115 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla 2+1 3+1 Konut Satışı!

Konut fiyatlarının artması nedeniyle bankalardan konut almak isteyenler için Denizbank konut satış ilanlarını yayınladı. Banka, birçok ilde 115 bin TL'den başlayan fiyatlarla konut satıyor.

Emlak Haberleri 15.02.2022 - 11:40 15.02.2022 - 11:41 Büşra Uluşen

Bankaların gayrimenkul satışları kapsamında Denizbank'tan yeni ilanlar yayınlandı. Denizbank'ın güncel konut satışları içerisinde birçok farklı ilde konutlar yer alıyor. Bu kapsamda konut fiyatları 115 bin TL'den başlıyor. 

Konut fiyatlarının artması nedeniyle uygun fiyatlar ödeyerek ev sahibi olmak isteyen kişiler bankaların gayrimenkul ilanlarını araştırıyor. Bankalar, kendi bünyesinde bulunan konutları piyasadan çok ucuz fiyatlarla satıla çıkarıyor. Denizbank'ın kont satış ilanları vatandaşlardan yoğun ilgi görürken ilanlarda yer alan evlerin konumu ve fiyatları da dikkat çekiyor. 

DENİZBANK'TAN 115 BİN TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA KONUT SATIŞI

Denizbank'ın resmi internet sitesi üzerinde yayınlanan satılık konut ilanları kapsamında en ucuz konutlar Giresun, Zonguldak, Samsun, Kırklareli, Erzurum, Düzce ve Bilecik illerinde yer alıyor. 

Konut satışları kapsamında bir liste yayımlayan Denizbank'ın satışa çıkardığı en ucuz daire Giresun'un Tirebolu ilçesinde bulunan 80 metrekarelik bir daire olarak öne çıkıyor. Bu daire 115 bin TL satış etiketiyle teklif usulü ile satılacak. Sözü edilen konut, 2 oda 1 salon düzene sahip. 

denizbank gayrimenkul

Satıştaki diğer konutlara bakıldığında Zonguldak'ın Devrek ilçesinde 152 metrekare alana sahip konut, zemin ve 1 normal kat olmak üzere 2 katlı binadan oluşmakta olup 120 bin TL'den satılıyor. Yine Giresun'un Bulancak ilçesinde 84 metrekarelik 3 oda 1 salon bir apartman dairesi 130 bin TL'den satışa çıkıyor. 

EN UYGUN FİYATLARLA EV SAHİBİ OLMA İMKANI

Günümüz şartlarında uygun fiyatlı ev satın almak imkansız hale gelmişken bankaların gayrimenkul ilanları sayesinde ucuza ev almak mümkün kılınıyor. Denizbank, yayınladığı konut ilanlarıyla piyasanın çok altında fiyatlarla konut satışı gerçekleştiriyor. 

denizbank gayrimenkul2

Denizbank konut ilanları içerisinde Zonguldak'ta 152 metrekare daire 136 bin TL, Samsun İlkadım'da 2 oda 1 salon 95 metrekare daire 144 bin TL ve Kırklareli'nde 58 metrekare daire 1 oda salon+mutfak olup 155 bin TL'den teklife sunuluyor. 

Denizbank'ın gayrimenkul satışları teklif usulü ile yapılmaktadır. Dairelere talip olan kişiler kendi tekliflerini sunuyor ve başka bir teklif veren bulunmaması halinde kendi belirledikleri fiyat üzerinden daireyi satın alma şansı yakalıyor. Denizbank'ın sürekli güncellediği konut satışlarına ilişkin ilanlar için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@