Denizbank'tan Nakit İhtiyaçlarına Aynı Gün İçerisinde Çözüm! 50 Bin TL'ye Kadar Limit

Denizbank Kurban Bayramı öncesinde nakit ihtiyacı olan vatandaşların ihtiyacını aynı gün içerisinde gideriyor. 50 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi uygun faiz oranları ile sunuluyor.

Denizbank'tan Nakit İhtiyaçlarına Aynı Gün İçerisinde Çözüm! 50 Bin TL'ye Kadar Limit

Denizbank nakit ihtiyacı olanlar için ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Bayram öncesinde nakit ihtiyacı olanlar kredi kullanımı için online ya da SMS ile başvuru yapabilecek. Kredi notu yüksek olan kişilerin banka skoruna göre nakit ihtiyaçları giderilecek. İhtiyaç kredisi kullanacak vatandaşlara 3 ay erteleme imkanı da sunuluyor. Üstelik şubeye gitmeden tek bir mesaj ile oturduğunuz yerden başvuru yapabiliyorsunuz.

DENİZBANK SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak için SMS ile başvuru yapmak çok kolay. KREDİM TC KİMLİK yazarak mesajı 3280'e sms olarak gönderebilirsiniz. Banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olan kişilere kullanabileceği ön onaylı limit banka tarafından SMS ile gönderiliyor. 50 bin TL'ye kadar olan kredi kullanımlarında gelir belgesi istenmiyor. SMS ile başvurunun yanı sıra en yakın banka şubesinden de işlemler yapılabiliyor.

DENİZBANK BAYRAM KREDİSİ

denizbank ihtiyaç kredisi-3

Denizbank üzerinden 36 ay vadeli 50 bin TL ihtiyaç kredisi kullanımında faiz %2,19 olarak hesaplanıyor. Faiz uygulaması banka puanına göre farklılık gösteriyor. Aylık taksit ödemesi 2.165 TL'ye denk gelirken kredinin 36 ayın sonundaki toplam maliyeti 78.195 TL oluyor.

Findeks kredi notu 1850 ve üzeri olan müşterilerde kredinin 3 bin TL'si %1,79 faiz uygulanırken üzeri için de %2,19 faiz uygulanıyor. Findeks notu 1850'nin altında olan müşterilerde ise %3,32'ye kadar faiz uygulanıyor. Kredi sabit oranlı ve eşit ödemeleri olarak kullanılabiliyor.

İhtiyaç kredisi kullanımında tahsis ücreti kullanılan kredinin %0,5'i kadar oluyor ve buna BSMV de dahil ediliyor. 50 bin TL ihtiyaç kredisi kullanımında tahsis ücreti 260 TL oluyor. Hayat sigortası ise 558 TL oluyor. Hayat sigortası kesintisi yaşa ve kullanılan kredi tutarına göre değişiyor.

DENİZBANK 30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

denizbank 30 bin tl ihtiyaç kredisi

Nakit ihtiyacı daha az olan vatandaşlar 36 ay vadeli 30 bin TL ihtiyaç kredisini %2,19 faiz oranı ve aylık 1.299 TL taksitle kullanabiliyor. Kredinin 36 ay sonundaki toplam maliyeti 46.917 TL'ye denk geliyor. Bu kredi türünde de müşteriye uygulanacak faiz oranı müşterinin kredi skoruna göre değişiklik gösteriyor.