Denize En Yakın Yerde Kayak Tatili: Pist İçinde Konaklama İmkanı Sunan Fantastik Merkez!

Ülkemizin denize en yakın kayak tesisi olarak adını ilklere yazdıran Çambaşı Kayak Merkezi, okulların da kapanmasıyla yoğun talep görüyor. Kristal karla kaplı olan tesiste pistin içinde konaklanıyor.

Gezi / Seyahat Rehberi 02.02.2022 - 17:09 02.02.2022 - 17:09 Büşra Uluşen

Türkiye'de denize en yakın kayak tesisi olan Çambaşı Kayak Merkezi, bu özelliği ile adından söz ettiriyor. Ordu'nun Kabadüz ilçesine bağlı 2 bin rakımlı Çambası Yaylası üzerinde 630 dönümlük alana inşa edilen Çambaşı Doğa Tesisleri, temiz havası ile ziyaretçilerine her daim kapılarını açıyor. 

Tesisin işletmeciliğini yapan Murathan Hacıbekiroğlu, yerli ve yabancı turistlerin burada 12 ay boyunca tatil yapabileceklerini söyleyerek, bölgenin kış tatili için ayrıcalıklı olduğunu dile getirdi. 

DENİZE YAKIN KAYAK PİSTİ TATİLİ!

Pistte bulunan kar kalitesini oldukça yeterli olduğunu söyleyen işletme sahibi, Çambaşı Kayak Merkezi'nin yalnızca bir kayak merkezi olmadığını, buranın 12 ay çalışan ve 12 ay yaşayan bir tesis olduğunun altını çizdi. Sarıkamış'ta bahsedilen kristal kar alabildiklerini söyleyen işletme sahibi, bu karın çok özel bir kar olduğunu ifade etti. 

çambaşı kayak merkezi4

PİST İÇİNDE KONAKLAMA AVANTAJI!

Kayak pistinin içerisinde bulunan bungalov evler ile farklı bir tarza doğru gidiliyor. Bölgedeki konaklamalar hem bungalov hem de oteller ile yapılabiliyor. Türkiye'de pistin içerisinde konaklanabilecek tek yer olduğu belirtilen Çambaşı Kayak Merkezi'nde, bungalov evler de pistin içerisinde yer alıyor. 

İşletme sahibi pistte konaklama avantajını şöyle anlatıyor:

'' Bungalov evlerimiz pistin içerisindedir ve çok rahatlıkla ayağınıza kayağınızı, boardınızı takıp kayak yapmaya başlayıp, akşam dönüşte de telesiyejden direk kayarak evinize dönebilirsiniz.''

Misafirlere oldukça ayrıcalıklı bir tatil imkanı sunulan Çambaşı Kayak Merkezi'nde bungalov evlerin yanı sıra tam pansiyon otel konaklamaları da sunuluyor.

çambaşı kayak merkezi3

HEM OTELDE HEM BUNGALOV EVLERDE KONAKLAMA

Çambaşı Kayak Merkezi'nde hem bungalov evlerde hem de tam pansiyon otellerde konaklama imkanı sunuluyor. Otel konaklamalarına sabah ve akşam yemeği dahil edilirken kayak odası, kızak ve telesiyejdeki indirimlerle birlikte dolu bir paket veriliyor. 

Ünlü kayak merkezlerinin çok altında bir maliyet sunan Çambaşı Kayak Merkezi'nde tatil yapan vatandaşlar farklı deneyimler yaşayarak hem dinleniyor hem de eğlenceli anılar biriktiriyor. 

çambaşı kayak merkezi

DEĞİŞİK KONAKLAMA TARZIYLA KIŞ TATİLİNİN ÖNCÜSÜ

İşletme sahibi Hacıbekiroğlu, değişik konaklama tipleri ve yerleriyle çıkış yaptıklarını belirterek ilerleyen yıllarda mevcut bungalovların üstüne 18 adet daha bungalov ekleyeceklerini, 2 bin 800 takımdaki zirve tesisine iglo evler ve meydan alanına varil evler yapmayı hedeflediklerini söyledi. 

Hacıbekiroğlu, '' Bizim bundan sonraki noktamız her zaman değişik konaklama tarzı olacak. İnsanlar buraya geldiğinde kar tatilinin ötesinde bir tatil sunmak istiyoruz'' diyerek ilerleyen dönemde otelin de yenilerek yatak kapasitesinin artırılacağına vurgu yaptı. 

çambaşı kayak merkezi2

Tek seferde 500 ila 750 misafiri aynı anda ağırlamak istediklerini söyleyerek, hemen yan tarafta konumlanan bir dağ ile birleşip pist alanını 30 kilometreye çıkarmak istediklerini belirtti. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@