Deprem Son Dakika: Antalya Alanya ve Manavgat Sallandı! Az Önce Deprem Mi Oldu?

Türkiye yeni güne depremle uyandı. Antalya'nın Alanya ilçesinde AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından yapılan açıklamaya göre deprem oldu. Alanya, Manavgat deprem mi oldu, Antalya'da deprem mi oldu?

Deprem Son Dakika: Antalya Alanya ve Manavgat Sallandı! Az Önce Deprem Mi Oldu?

Yeni deprem haberleri peş peşe gelmeye devam ederken Türkiye yeni güne Antalya'dan gelen şiddetli deprem haberi ile başladı. T.C. İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, Deprem Dairesi Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre Antalya'da şiddetli deprem yaşandı.

Antalya son dönemde fırtına, sel ve hortum gibi doğal afetlerle mücadele ederken bugünde yaşanan depremle sarsıldı. Sabah saatlerinde haber ajanslarına geçilen son dakika haberi ile Antalya'nın Alanya ilçesinin merkez üssü olduğu bir deprem yaşandı.

AKDENİZ'DE DEPREM! ANTALYA'DA AZ ÖNCE DEPREM Mİ OLDU, ALANYA MANAVGAT SON DAKİKA DEPREM HABERİ ŞİDDETİ KAÇ?

T.C. İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, Deprem Dairesi Başkanlığı resmi sosyal medya hesabı üzerinden son dakika olarak yapılan açıklama ile Antalya'da deprem yaşandığı açıklandı. Depremin şiddeti 5.3 olarak ilan edilirken depremin merkez üssü Akdeniz Alanya olarak ilan edildi. Saat 06:21'de meydana gelen deprem Alanya başta olmak üzere Antalya'nın tümü ve komşu illerde de hissedildi.

antalya deprem

Kandilli Rasathanesi son dakika Antalya deprem haberi için ise depremin Merkez Üssü olarak Akdeniz bilgisini geçerken bu sefer her iki rasathanede depremin şiddetini 5,3 olarak duyurdu ve farklı bir rakam vermedi. Depreme uykuda yakalanan ve depremin şiddeti ile yataklarından kalkan Antalyalılar büyük bir panik yaşarken gelen ilk bilgilere göre şu ana kadar olumsuz bir haber valiliğe ulaşmadı.

SONRAKİ HABER