Dev bankadan ihtiyaç kredisi duyurusu! QNB Finansbank herkese kredi paketini açıkladı

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarını yeniledi. Banka herkes için geçerli kredi paketinde 3 ayrı faiz oranıyla ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. Bankanın o duyurusunun detayları.

Finans 30.05.2022 - 17:06 30.05.2022 - 17:07 Mustafa Karagöz

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kullanımında müşterilerinin kredi risk durumlarına göre faiz oranları uyguluyor. Haziran ayı öncesinde ihtiyaç kredisi faiz oranlarını yenileyen banka, 3 ayrı oranlar yaz döneminde kredi sağlayacağını bildirdi. 

Nakit sorununu QNB Finansbank'ın yeni kredisiyle çözmek isteyenler için bankanın açıkladığı maliyet oranı, ödeme planları ve kredi limitlerine ilişkin esasları sizlerle paylaşıyoruz. 

QNB FİNANSBANK'TAN İHTİYAÇ KREDİSİ

QNB Finansbank sitesinden yeni hafta başında yayımladığı duyurusunda, ihtiyaç kredisi kullanımlarında iyi ki tanışmışız dedirten kredi kampanyasını başlattığını ilan etti. Söz konusu kredi paketinde faiz oranları yüzde 1.99'dan başlayacak. Ancak kredi faiz oranları kişinin risk seviyesine göre değişecek. 

En düşük faiz oranı en güvenilir seviyede bulunanlar için uygulanacak ve 36 ay vade 3 ay erteleme ile birlikte 1.99 şeklinde uygulanacak. 

Kredi risk seviyesi orta sıralarda bulunanlar için QNB Finansbank aylık yüzde 2.45 ile kredi kullanımı sağlanacak. 

Riskli durumda bulunan ve kredi puanı düşük olanlar için ise bankanın açıkladığı ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 2.82 oldu. 

Müşteriler için 3 ayrı faiz oranı uygulanmayacak. Banka müşterilerinin başvuruları sonrasında kredi risk durumlarına göre yüzde 1.99 ile yüzde 2.82 arasında bir oran ile kredi kullanımı sağlayacak. Müşterinin kredi risk görünümü çok güvenilir seviyede ise en düşük faizle kredi çekebilecek. Kredi risk durumu kötü olanlar için faiz oranı daha yüksek olacak. 

3 AY ERTELEMELİ KREDİ KULLANILIRSA NE KADAR ÖDENİR?

Banka yeni kredi paketiyle 10.000 TL kredi kullanılması durumunda müşterilerin ne kadar ödeme yapacaklarını 3 ay ertelemeli ve 3 ay ertelemesiz dönemli kredi planları ile ilan etti. İşte ödemelere dair bankanın yayımladığı o tablo.

10.000 TL kredi ödeme planı

kredi qnb 1.99

QNB FİNANSBANK KREDİ BAŞVURU YÖNTEMLERİ

İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olanlar için banka resmi sitesinden "“Hemen Başvur” butonuna tıklayabilir, başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz. 0850 220 8 573 numaralı  Alo Kredi hattımızı arayarak da 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz." açıklamasında bulundu. Bunun yanında İnternet Şubesi yada mobil uygulamanın indirilip başvuru yapılması durumunda herhangi bir belge istenmediğinin de altı çizildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@