Dev SHIB Balinasından Şaşırtan Hamle: Bilinmeyen Altcoinden Satın Aldı!

Dev SHIB balinası harekete geçti. Hiç tahmin edilmeyen büyük bir alım yaparak yatırımcıların kafasını karıştırdı. İşte detaylar...

Finans 23.12.2021 - 23:50 23.12.2021 - 23:53 Elif İşçi

Kripto para piyasasında meydana gelen dalgalanmalar uzman analistler tarafından da detaylı olarak incelenmeye devam ediyor. Son zamanlarda popüler altcoinlerden birisi olan Shiba Inu yatırımcılar arasında da popülerliğini artırmaya devam ediyor.

Yapılan son incelemeler sonrasında ‘Light’ ismi verilen dev SHİB balinası yeni bir adım attı. Geliştirdiği portföyüne yeni dönemde yeni bir altcoin eklediği öğrenildi. Dev SHIB balinasının bu süreçte aldığı yeni altcoin ise Smooth Love Potion oldu. Dev cüzdanın bu adımı kısa sürede yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı.

SHIB BALİNASININ ALDIĞI SLP DEĞERİ 2,8 MİLYON DOLAR OLDU

Ethereum cüzdanları incelenirken balinaların atmış olduğu adımlarda merakla izlenmeye devam ediyor. SHIB balinalarından olan ve büyüklüğü ile dikkat çeken ‘Light’ attığı son adımla birlikte 2.815.687 dolar değerinde SLP aldı. Alınan SLP miktarı ise 93.360.440 olarak açıklandı. Yapılan analizler sonrasında Smooth Love Potion isimli altcoin piyasada 447. Sırada yer alıyor. İşlem gördüğü miktar ise 0.0304 olarak açıklandı. İşlem hacminin ilerleyen günlerde yükselmesi bekleniyor.

SHIB yapılan değerlendirmeler sonrasında balinaların toplam portföyünün yüzde 36.56’lık kısmını oluşturduğu belirlendi.

BALİNALAR SHİBA İÇİN HAREKETE GEÇİYOR

Dev SHIB Balinasından Şaşırtan Hamle- Bilinmeyen Altcoinden Satın Aldı!2

Geçtiğimiz günlerde atılan yeni bir adım sonrasında ‘Tsunade’ isimli başka bir balina ise yeniden CoinOne isimli borsa üzerinden toplam 34 milyar değerinde SHIB alımı gerçekleştirmişti. Bununla birlikte balinaların gizli zulaları değerlendirmeye alındığı zaman 163.2 milyar değerinde SHIB aldıkları belirlenmiş oldu. Aralık ayı değerlendirmesi yapıldığı zaman dört büyük transfer gerçekleştirildi. Bu transfer sonrasında ‘Tsunade’ isimli balinanın cüzdanının Dogecoin ağırlıklı olduğu belirlendi.

Yazımızda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımlarınızı kişisel araştırmalarınız sonucunda yönlendirmeniz gerekmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@