Devlet Bahçeli'den Ümit Özdağ Tepkisi: Herkes Sınırını ve Yerini Bilsin

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu hedef aldığını söylediği Ümit Özdağ'a sert çıktı: "Herkes sınırını ve yerini bilsin."

Gündem 06.05.2022 - 16:24 06.05.2022 - 16:24 Gülşah Konuk Akın

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İçişleri Bakanlığı Süleyman Soylu ile Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ arasında devam eden tartışmalara katıldı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile yaşananları sert bir dille eleştiren Bahçeli, Ümit Özdağ'a sert çıktı.

Bahçeli açıklamasına: "Sayın İçişleri Bakanımızın ve İçişleri Bakanlığımızın hedef alınması, saat 11.00 randevusuyla bakanlık çevresine yığınak yapılması vaka-ı adiyeden bir olay şeklinde görülemeyecektir. Bu pis bir kumpas, bayağı bir tezgâh, küstah bir tertip ve beyhude bir çırpınıştır." sözleri ile başladı.  Türkiye'nin kavga ve kargaşa iklimine sokulmak istendiğini söyleyen Bahçeli, dış tazyik ve telkinlerin refakati ile Türkiye Cumhuriyeti'nde meydan okuduğunu, milletin yaşananları kaygıyla takip ettiğini, menfur zihniyetlerin kamuflaj ile sokak üslubuna heveslenmelerinin, toplum huzurunu zehirleme teşebbüslerinin ciddi bir tehdit olduğunu ifade etti.

ümit-özdağ-içişleri-bakanlığı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve İçişleri Bakanlığı'nın hedef alınmasının, 11'de bakanlık çevresine gidilmesinin kumpas, tezgah ve beyhude bir çırpınış olduğunu ifade eden Bahçeli, Türkiye'nin hem yurt içinde hem de yurt dışında terörle mücadeleyi kararlı ve kahramanca sürdürdüğünü, milli bekayı muhafaza eden kurumların iğrenç polemiklerin içine çekilmesinin alçak bir komplo olduğunu vurguladı.

bahçeli-twitter-ümit-özdağ-açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye'nin terör kamburundan kurtulması için insanüstü çaba sarf eden siyasilerin, hedef tahtasına koyulmaması gerektiğini vurgulayan Bahçeli: "Hiç kimse terbiyesizlik yapmasın, herkes sınırını ve yerini bilsin." ifadelerini kullandı. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@