Devlet Bankaları Kelepir Ev Satıyor! Ziraat Bankası Halkbank Vakıfbank 320 TL Taksitle Satılık Gayrimenkuller Köy Evleri

Kamu bankaları ucuz ev satışına başladı, bankalardan satılık gayrimenkuller ilanları yayımlandı. Ziraat Bankası'ndan satılık köy evleri, Vakıfbank'tan satılık gayrimenkuller ve Halkbank gayrimenkul!

Emlak Haberleri 07.11.2021 - 18:13 07.11.2021 - 18:22 Gülcan Özer

Devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Haklkbank ve Vakıfbank tarafından beklenen Kasım ayı satılık gayrimenkuller ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara düşük fiyatlı ucuz konut satışı imkanı sunuldu. 

Üstelik satışa sunulan konutlar için kamu bankaları konut kredisi desteği de sağlayacaklarını da ilan etti. Ekspertiz ücretsiz ve dosya masrafsız olarak 120 ay vadeli olarak verilen konut kredisi kampanyası ile bankadan satılık ev almak isteyen kişilere taksitle ev sahibi olma imkanı sunuldu. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER İLE AYLIK 320 TL TAKSİTLE EV SAHİBİ OLMA İMKANI SUNULDU! 

Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası tarafından satışa sunulan bankadan satılık gayrimenkul ilanları kapsamında en düşük konut fiyatı 22 bin 500 TL olarak belirlendi. Muş Malazgirt Danışmentgazi Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 346 m2 büyüklüğe sahip olan bahçeli müstakil ev için belirlenen satış fiyatı 22 bin 500 TL olarak ilan edildi. 

ziraat bankası satılık ev ilanları 7 kasım 2021

Ziraat Bankası intengo resmi internet sitesi üzerinden satışa sunulan taşınmazlar arasında yer alan evi almak için konut kredisi çekmek isteyen kişilerden yüzde 10 konut peşinatı talep edilirken 3 bin TL peşinat ödeyen kişiler 120 ay vadeli 19 bin 500 TL konut kredisi çektikleri takdirde aylık ödemeleri sadece 320 TL olarak gerçekleşecek. 

ziraat bankası konut kredisi hesaplama tablosu

Şu anda 3 kamu bankası arasında en ucuz ev satışı yapan banka olarak Ziraat Bankası öne çıkıyor. 

HALK BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER: EN DÜŞÜK, UCUZ EV FİYATI KAÇ TL?

Halkbank satılık gayrimenkuller için Kasım ayı ilanları yayımlandı. Halkbank intengo com adresinden satışa çıkan ilanlar kapsamında en ucuz ev fiyatı ilanlarda 269 m2 büyüklüğe sahip olan Kars Sarıkamış ilçesinde yer alan konut için belirlenen 18 bin 500 TL olarak ilan edildi.

halkbank satılık ev ilanları 7 kasım 2021

Yine Diyarbakır Ergani'de yer alan 85 m2 büyüklüğe sahip olan konut için belirlenen satış fiyatı da ilanda 39 bin 200 TL olarak yer aldı. Halkbank Gayrimenkul ilanları sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ.. 

vakıfbank satılık ev ilanları 7 kasım 2021

VAKIFBANK'TAN SATILIK GAYRİMENKULLER: BANKADAN SATILIK MÜSTAKİL EV KAÇ TL?

Vakıfbank satılık gayrimenkuller için ilanlarını yayımlarken en düşük konut fiyatı 42 bin 900 TL'den başladı. Çorum'da yer alan 93 m2 apartman dairesi için belirlenen satış fiyatı ise 57 bin 200 TL oldu. Vakıfbank satılık gayrimenkul ilanları sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ... 

ziraat bankasından nasıl ev alınrı

BANKADAN SATILIK EV, GAYRİMENKULLER, DAİRE NASIL ALINIR?

Bankadan satılık evler için ilanlar kamu bankalarının resmi internet siteleri üzerinden duyurulmakta olup ilglii banka şubesini ziyaret ederek talep edilen muhammen bedelin yüzde 6'sı tutarında teminat yatırılması yeterlidir. Daha sonra banka şubesi tarafından verilecek olan kullanıcı adı ve şifresi ile sisteme giriş yapılması ve teklif verilmesi halinde ilgili konutu satın alma hakkını elde edebilirsiniz. En yüksek teklifi veren konutu satın alma hakkını kazanmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@