Devlet Bankaları Kredi Musluklarını Bayram İçin Açtı: Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 25.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Kamu bankaları bir kere daha bayrama özel kredi musluklarını açtı. Vatandaşın kara gün dostu devlet bankaları ihtiyaç kredisi kampanyaları ile en uygun kredi fırsatını sundu.

Devlet Bankaları Kredi Musluklarını Bayram İçin Açtı: Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 25.000 TL İhtiyaç Kredisi!

En uygun kredi fırsatını arayan kişiler için kamu bankaları bir kere daha devreye girdi ve elini taşın altına koyarak bayram öncesi ihtiyaç kredisi dağıtmaya başladı. Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi ailesi ile tatile çıkmak, bayramdan önce borçlarını kapatarak rahat bir nefes almak, evine eşya almak, boyatmak ve tadilat yapmak için nakit para desteği arayan kişilere aradıkları kredi kamu bankalarında!

Devlet bankası statüsünde hizmet veren Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası tarafından başlatılan kampanyalar kapsamında en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı ile 36 ay vadeli 25 bin TL ihtiyaç kredisi çekme imkanı sunuldu. 25.000 TL kredi hesaplama ekranı ile her bütçeye uygun ödeme alternatifleri ve 3 ay ötelemeli, ertelemeli kredi seçenekleri de ödeme planında yer aldı. İşte devlet bankalarından bayram öncesi nefes aldıracak, cepleri rahatlatacak kredi teklifleri!

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA HAZİRAN 2022!

Türkiye'nin en çok kredi veren bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası bir kere daha devreye girdi ve vatandaşa ucuz kredi dağıtmaya başladı. Özel bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 2 barajına dayanırken Ziraat Bankası yüzde 1,55 faiz oranı ile en uygun kredi veren banka unvanını ele geçirdi.

ziraat ihtiyaç kredisi hesaplama 25 bin tl

Bayram öncesi ihtiyaç kredisi çekmek için Ziraat Bankası üzerinden başvuru formu dolduran kişiler 36 ay vadeli 25 bin TL kredi paketine aylık 971 TL ödeme yapacaklar.

halk kredi hesaplama 20 bin

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! BAYRAM KREDİSİ FAİZİ YÜZDE KAÇ, NE KADAR?

Bayram kredisi çekmek için Halkbank şubesini ziyaret eden kişilere diğer kamu bankalarından farklı olarak ihtiyaç kredisi limiti internet üzerinden yapılan başvurularda 20 bin TL ile sınırlandırıldı. Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranı özel sektör çalışanlarına yönelik olarak yüzde 1,79 olarak belirlenirken bu oran üzerinden 36 ay vadeli 20 bin TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit ödemeleri 814,90 TL olarak gerçekleşecek.

vakıfbank 25 bin tl kredi hesaplama

VAKIFBANK 3 AY ERTELEMELİ BAYRAM KREDİSİ! İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

İhtiyaç kredisi paketinde 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank yüzde 1,91 faiz oranı uygularken 36 ay vadeli 25 bin TL kredi paketinde aylık taksit tutarı 1.042 TL olarak gerçekleşiyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu tüm şubelerden yapılabildiği gibi Vakıfbank internet sitesi ve mobil şube ile uygulama üzerinden de yapılıyor.