Devlet Bankalarından Faizsiz Kredi Müjdesi! Vakıf ve Ziraat Katılım Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi

Bankaların kredi faiz oranları giderek yükselirken faiz ödemeden acil nakit para ihtiyacı olan kişiler için katılım bankaları devreye girdi.

Devlet Bankalarından Faizsiz Kredi Müjdesi! Vakıf ve Ziraat Katılım Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi

Vatandaşların acil para ihtiyaçları her geçen gün artarken yükselen faiz oranları nedeniyle kredi çekmek zorlaştı. Vatandaş ucuz kredi çekmenin formülünü ararken pek çok kişi ise faiz haram olduğu için bankalardan kredi çekmek konusunda kararsızlık yaşıyor.

Acil nakit paraya ihtiyacı olan kişiler için Ziraat Katılım Bankası ve Vakıf Katılım Bankası devreye girdi. Faiz ödemeden kredi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak iki devlet bankası tarafından aranılan formül bulundu ve uygun finansman destekleri sunuldu.

ZİRAAT KATILIM FAİZSİZ İHTİYAÇ FİNANSMANI KAMPANYASI!

Ziraat Bankası'nın faizsiz bankacılık sektöründe hizmet vermek adına kurmuş olduğu Ziraat Katılım Bankası üzerinden sıfır faizli ihtiyaç finansmanı ürünü kullanıma sunuldu. Kredi çekerek faiz ödemek istemeyen kişilere yönelik olarak sunulan hizmet kapsamında banka tarafından;

Eğitim Finansmanı,

Doğalgaz Dönüşüm Finansmanı,

Filika Finansman Kart,

Hac ve Umre Finansmanı,

İpotekli Bireysel Finansman,

Yasa Kapsamında İpotekli Bireysel Finansman,

Dayanıklı Tüketim Finansmanı olmak üzere 7 farklı finansman seçeneği sunuluyor.

ziraat-katılım-oranı

Ziraat Katılım Bankası üzerinden sunulan ihtiyaç finansmanı paketlerinde bankaların ihtiyaç kredisi paketlerinden farklı olarak faizsiz finansman desteği sağlanıyor. Örneğin beyaz eşya kredisi çekmek isteyen kişiler için banka fatura üzerinden bu kişilerin yerine ürünü satın alıyor ve üzerine kar payı oranı olarak belirlenen yüzde 1,65 oranı üzerinden hesaplama yaparak ürünü tekrar size satıyor. Böylelikle sizde faizsiz borçlanmış oluyorsunuz.

vakıf-katılım-ihtiyaç-finansmanı

VAKIF KATILIM BANKASI FAİZSİZ FİNANSMAN KAMPANYASI İLE 36 AY VADELİ 10 BİN LİRA DESTEĞİ KAMPANYASI!

Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan Vakıfbank tarafından faizsiz bankacılık sektöründe hizmet vermek adına kurulan Vakıf Katılım Bankası da faizsiz finansman desteği sağlıyor. Banka tarafından yapılan açıklamada Beyaz eşya, mobilya,elektronik eşya gibi ihtiyaçlarınız için ihtiyaç finansmanından yararalanılabileceği ilan edildi.

36 aya kadar vadeli olarak verilecek olan ihtiyaç finansmanı paketi kapsamında kar oranı yüzde 1,55 olarak açıklanırken finansman tahsis ücreti ise sadece 50 lira olarak belirlendi. 10 bin liraya kadar varan tutarlar için sunulan kampanyadan yararlanan kişilere sıfır faizli kredi desteği uygun finansman oranları ile sağlanacak. Vatandaş bu sayede faize bulaşmadan acil nakit para ihtiyaçlarını karşılama imkanı elde edecek.

SONRAKİ HABER