Devlet Bankalarının Promosyon Kampanyaları Açıklandı Mı? Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank Emekli Maaşı Ek Ödemeleri

Devlet Bankaları emekli maaş promosyon ödeme detayları belli oldu mu? Ziraat Bankası emekli promosyon ödemeleri ne kadar? Halkbank ve Vakıfbank kaç TL emekli maaşı promosyon ödemesi yapıyor? Emekli maaşı alma taahhüdüne ilişkin devlet bankalarının sağladığı ödeme detayları haberimizde.

GÜNDEM 03.03.2020 - 09:53 15.07.2021 - 00:09 SERHATMEDYA

Devlet Bankaları emekli maaş promosyon ödeme detayları belli oldu mu? Ziraat Bankası emekli promosyon ödemeleri ne kadar? Halkbank ve Vakıfbank kaç TL emekli maaşı promosyon ödemesi yapıyor? Emekli maaşı alma taahhüdüne ilişkin devlet bankalarının sağladığı ödeme detayları haberimizde. İşte 2020 yılı Mart ayı emekli maaş ödemelerinde son dakika gelişmeleri, bankaların ek ödeme oranları ve yeni kampanyaların açıklanıp açıklanmadığına ilişkin son durumu sizlerle paylaşıyoruz.

Milyonlarca emekli vatandaş merakla 2020 yılı emekli promosyon ödeme detaylarını merak ediyor. Bu konuda takip edilen bankalar ise Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank. Devlet bankalarının resmi internet siteleri üzerinden yayımlanan promosyon ödeme bilgilerine göre 3 Mart tarihi itibariyle sağlanan ödeme esaslarını sizlerle paylaşıyoruz.DEVLET BANKALARI MART AYI PROMOSYON ÖDEMELERİZiraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank 2020 yılına ilişkin promosyon ödeme detaylarını açıklamaladılar. Bu üç devlet bankasının resmi internet sitesi üzerinden yapılan bilgilendirme açıklamalarında halen 2017 yılından itibaren uygulanan ödeme listesi yer alıyor. Bu kapsamda şuan bu üç bankaya başvuru yapacak olan bir emeklinin alacağı ödeme tutarları şu şekilde;"1.000 TL altında emekli aylığı alanlara 300 TL, 1.000 TL ila 2.000 TL arasında emekli aylığı alanlara 375 TL, 2.000 TL üzerinde emekli aylığı alanlara 450 TL tutarında olmak üzere, 3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır."ACELE ETMEYİN ÖNERİSİEmekli maaş promosyonu için emekli vatandaşlara ise Türkiye Emekliler Derneği'nden açıklama geldi. Emekli vatandaşlara promosyon ödemeleri için acele etmeyin uyarısında bulunan dernek kamu bankalarının yanında özel bankaların sağladığı tekliflerinde incelenmesini önerdi. EN YÜKSEK EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİEmekli promosyonu ödemelerinde bazı özel bankalar yeni yıl tekliflerini açıkladılar. 31 Mart tarihine kadar başvuru yapılacak bu emekli promosyonu ödemelerinde vatandaşlara 1250 TL'den 2 bin 500 TL'ye kadar ödemeler yapılıyor. Çeşitli bankacılık işlemlerinin kullanılmasıyla yapılan bu ödemelere dair esasları aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.En Çok Promosyon Ödemesi Yapan Bankalar Listesi için TIKLAYINIZEmlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@