Devlet Hizmetinde Kullanılmış Halen Çalışır Durumda Olan Araç Satış Duyuruları

Çeşitli devlet kurumları tarafından kullanılmış olan şuan artık kullanılmayan ve çalışır durumda olan ikinci el araçlar için ihaleler düzenlenecek. Daha ucuza araç almak isteyenler için o liste.

Finans 19.02.2022 - 17:10 19.02.2022 - 17:10 Mustafa Karagöz

Devletten satılık ikinci el araç listesine bakıldığında 3 farklı kamu kurumunun resmi hizmet araçlarını satmak için ihale düzenlediği görülüyor. Bu araçların bir kısmı binek otomobil sınıfında olurken minibüs, otobüs, kamyonet satışları için de ihaleler düzenleneceği duyuruldu. 

3 KAMU KURUMDAN SATILIK RESMİ 2. EL ARAÇLAR

Ordu Fatsa Belediye Başkanlığı yayımladığı duyurusunda kendisine ait olan ve artık kullanılmayan 6 adet aracın satışının yapılacağını ilan etti. Yayımlanan duyuruya göre ihale işlemleri 23 Şubat tarihinde tamamlanacak. 

Listenin ikinci sırasında yer alan kamu kurumu ise Maltepe Üniversitesi oldu. İstanbul'da bulunan 8 aracın satılacağını ilan eden üniversite yönetimi 22 Şubat tarihinde ihale düzenleyeceğini açıkladı. 

Listenin son sırasında ise İzmir Orman İşletme Müdürlüğü'nün duyurusu var. Kurum İzmir'de yer alan araçlar için 25 Şubat tarihinde ihale düzenleyecek. İhale duyurusunda 3 farklı araç için satış düzenleneceği bildirildi. 

19 şubat araç satış duyurusu

FİYATLARI KURUM KURUM İNCELEYİN

Fatsa Beleidyesi ilanında yer alan duyurularda 6 adet aracın da otomobil sınıfında olduğu duyuruldu. 1996, 1997, 1998 ve 2006 model araçlar satacak olan kurum 37 bin 625 TL'den 75 bin 500 TL arasında değişen fiyatlarla satış yapacak. 

ORDU FATSA 6 ARAÇ

Maltepe Üniversitesi tarafından yayımlanan duyuruda 5 adet Renault marka Megane Touch ve Megane Joy model araç satışı yapılacağı açıklandı. Listede yer alan diğer araçlar Renault Kango, Audi A6, Mercedes Benz Kamyon ve Otobüs satacak. 

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ 9 ARAÇ SATIŞ

İzmir Orman İşletme Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuruda da eski model araç satışı yapacağını açıkaldı. 1991, 1992 ve 1993 model araç satışı yapacak olan kurum araç markalarını Renault ve Fargo olarak açıkladı. Fiyatlar 25 bin TL ile 30 bin TL olarak açıklandı. 

izmir orman araç satış 19 şubat

KAMUDAN ARAÇ ALMAK İSTEYENLER NEREYE NASIL BAŞVURU YAPACAKLAR?

Yukarıda yer alan listelerdeki araçlardan birini yada bir kaçını almak isteyenler kurumların ihalelerine katılacaklar. Kurumların resmi web sayfalarından duyurulara ulaşacak olan vatandaşlar başvurularını duyurulara göre yapacaklar. 

İhale tarihine kadar devam edecek satışlar için başvuru işlemleri evrak teslimi ile yapılacak. Detaylı bilgiler başvuru kılavuzunda yer alan iletişim bilgileri üzerinden yada kurumlara gidilerek öğrenilebilir. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@