Dikkat Son 3 Gün! Hyundai i20 17 Bin TL İndirim Ve Kredi Desteği İle Satılıyor!

Türkiye'de oldukça tercih edilen otomobillerden birisi olan Hyundai i20 için fiyat indirimi ve kredi desteği Temmuz kampanyasında son fırsat günleri yaşanmaya devam ediliyor. 

Finans 29.07.2021 - 04:00 29.07.2021 - 04:00 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de çok satılan yerli üretim otomobil markalarından olan Hyuındai, Temmuz ayı boyunca araba kampanyaları ile isminden söz ettirmeyi başardı. Hyundai her model sıfır kilometre aracı için araba kampanyası düzenledi. 

HYUNDAİ TEMMUZ AYI ARABA KAMPANYALARI

Hyundai tarafından düzenlenen Temmuz 2021 araba jkampanyaları ile yeni bir sıfır kilometre araç satın almak isteyen müşterilere çeşitli imkanlar tanındı. Bu imkanlar içerisinde en dikkat çekici olanı ise fiyat indirimleri oldu.

Fiyat indirimleri ile yüksek fiyatlı otomobil algısını ortadan kaldırmayı amaçlayan Hyundai bu konuda başarılı oldu. Temmuz ayında en çok otomobil satan firmalar arasında kendisine yer bulan Hyundai'nin müşterilere sunduğu tek avantaj fiyat konusunda olmadı. Hyundai tarafından müşterilere aynı zamanda yüzde 0,99 faiz oranı ile kredi desteği de sağlandı.

HYUNDAİ i20 TEMMUZ KAMPANYASI İNDİRİMİ

Hyundai'nin çok satılan otomobil modellerinden olan Hyundai i20 için Temmuz ayı için düzenlenen araba kampanyasında müşterilere 17 Bin TL indirim yapılıyor. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre 17 Bin TL'lik indirim 2021 model Hyundai i20 1.4 Jump MT (düz Vites) versiyon satışlarında geçerli oluyor. 

hyundai i20 fiyat listesi

Hyundai resmi internet sitesinde yer alan fiyat listesine göre 2021 model Hyundai i20 aracın satış fiyatı 178.642 TL olarak görülüyor. İndirim uygulandıktan sonra ise aracın fiyatı 161.623 TL'ye düşüyor. 

HYUNDAİ i20 KREDİ KAMPANYASI

Temmuz ayı içerisinde Hyundai i20 model araç satın almak isteyen müşterilere firma tarafından kredi imkanı da tanınıyor. Buna göre 75 Bin TL kredi 12 ay vade ve 0,99 faiz oranı ile veriliyor. Bu kredi kampanyasından yararlanabilmek için ise müşterilerin Kredi Koruma Hayat Sigortası ürününü satın almaları gerekiyor. 

Hyundai i20 75 Bin TL kredi kampanyasını kullanan müşterilerden kredi tahsis ücreti alınacağı bildirildi. Bir defaya mahsus alınacak olan bu ücret kullanılan kredinin binde beşine denk gelmektedir. 

DİKKAT! SON 3 GÜN

Hyundai'nin i20 model araç için düzenlediği Temmuz araba kampanyası fırsatları 31 Temmuz 2021'de saona erecek. Bu avantajları kullanmak isteyen müşterilerin 3 gün içerisinde araç satın alma işlemlerini yaptırmaları gerekiyor. 1 Ağustos'tan itibaren Hyundai bu imkanlarla İ20 model otomobilleri satmayı durduracak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@