Dikkat Son 3 Güne Girildi, Fırsat Kaçıyor! Hyundai Dev İndirim Kampanyası Sona Eriyor!

Otomobil satın almak isteyen vatandaşlar araba kampanyaları fırsatlarını değerlendirirken Hyundai'nin dev indirim kampanyasında son 3 güne girildi. Hyundai Eylül araba kampanyası fırsatları nelerdir? 

Finans 28.09.2021 - 01:21 28.09.2021 - 01:31 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de otomobil sektörü için oldukça hareketli bir süreçten geçiliyor. Otomobil firmaları araba kampanyaları ile azalan satışlarını yükseltmek için büyük bir çaba göstermeye başladılar. Eylül ayı içerisinde en dikkat çeken araba kampanyalarını ise Hyundai firması kullanıma sundu. Hyundai Eylül araba kampanyaları nelerdir? 

HYUNDAİ İ10 KREDİ DESTEĞİ KAMPANYASI 

Hyundai Eylül ayı araba kampanyaları müşterilere oldukça önemli imkanlar sunuyor. Hyundai i10 model araç için kampanya kapsamında müşterilere kredi desteği verilmeye devam ediliyor. Kampanya bilgilendirmesine göre 50 Bin TL'lik kredi desteği 12 ay vade ve aylık yüzde 0,99 faizle veriliyor. Müşteriler bu avantajla sıfır kilometre otomobil sahibi oluyorlar.

HYUNDAİ i20 NAKİT İNDİRİM KAMPANYASI

Hyundai'nin Türkiye'de çok satılan otomobil modellerinden olan Hyundai i20 için büyük bir kampanya düzenleniyor. Buna göre müşteriler ilk önce 22.600 TL'lik nakit indirim elde ediyorlar. Bunun üzerine de 12 ay vadeli aylık 0,99 faizli 75 Bin TL'lik kredi desteği elde ediyorlar. İki avantajı bir arada kullanan müşteriler oldukça cazip imkanlarla sıfır kilometre otomobil sahibi olabiliyorlar.

HYUNDAİ KONA SIFIR FAİZLİ KREDİ DESTEĞİ KAMPANYASI 

Hyundai Kona da firma tarafından kampanya kapsamına sokulan otomobil modellerinden birisi oldu. Hyundai tarafından yapılan açıklamaya göre müşterilere sıfır faizli kredi desteği veriliyor. 12 ay vadeli 100 Bin TL'lik krediyi Hyundai müşterileri Kona model otomobil için sıfır faizle alabiliyorlar. 

HYUNDAİ YENİ TUCSON SIFIR FAİZLİ KREDİ DESTEĞİ

Hyundai'nin üst segment model araçlarından olan Hyundai Yeni Tucson için de müşterilere faizsiz kredi desteği veriliyor. Müşteriler bu modelde bir otomobili almak için başvurduklarında Hyundai'den 12 ay vadeli ve sıfır faizli 100 Bin TL kredi desteğini kullanabiliyorlar. 

Hyundai'nin Eylül ayı kampanyalarının sona ermesinde artık son 3 gün kaldı. 30 Eylül 2021 tarihine kadar yararlanılabilecek olan bu kampanyalardaki avantajlar bu tarihten sonra devre dışı kalacak. Ekim ayında firma tarafından hangi araba kampanyalarının hangi şartlarda yapılacağı bilinmiyor. Ayrıca her ayın başında otomobil fiyatlarına gelen zamlar düşünüldüğünde şu anda sıfır kilometre bir otomobil satın almanın tam zamanı olabileceği ifade ediliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@