Dikkat, Son 4 Gün! Başvuran Tüm Emeklilere Karşılıksız 1.750 TL Nakit Ödeme!

Şekerbank tarafından emekli müşterilere nakit ödemelerde son günlere girildi. 4 gün içerisinde Şekerbank'a başvuran emeklilere nakit 1.750 TL ödeme yapılıyor. 

Finans 26.09.2021 - 18:55 26.09.2021 - 19:01 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de bankalar arasında emekli vatandaşlara yönelik büyük bir rekabet yaşanıyor. Yaklaşık 13 milyon emeklinin olduğu ülkede emekli müşterileri kendi müşterileri yapmak isteyen bankalar çeşitli avantajlı kampanyalar ile ikna çalışmalarını yürütüyorlar. Şekerbank da bu bankalardan birisi oldu. Peki Şekerbank tarafından emekli müşterilere hangi imkanlar sağlanıyor?

EMEKLİ MÜŞTERİLERE HEMEN KARŞILIKSIZ NAKİT ÖDEME

Şekerbank'ın emekli müşterilere yönelik başlattığı kampanyanın en can alıcı noktası karşılıksız nakit ödeme imkanı oldu. Emekli maaş promosyonu kapsamında emekli müşterilere hemen nakit ödeme yapılıyor. Şekerbank emekli maaş promosyonu kampanyasının ayrıntıları nelerdir, nasıl yararlanılır?

EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU ŞEKERBANK ÖDEMELERİ

Şekerbank tarafından emekli maaş promosyonu kampanyasının ayrıntıları kamuoyuna açıklandı. Buna göre emekli vatandaşlar emekli maaşlarının miktarlarına göre Şekerbank'tan emekli maaş promosyonu alabiliyor.

Banka tarafından verilen bilgilere göre emekli maaşları 1.500 TL'ye kadar olan emeklilere 1.250 TL,emekli maaşları 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan müşterilere 1.500 TL ve emekli maaşı 2.500 TL'nin üzerinde olan emeklilere de 1.750 TL karşılıksız maaş promosyonu ödenmektredir. 

Şekerbank emekli maaş promosyonu kampanyası kapsamında emekli müşterilerden ödeme yapmak için ekstra şartlar talep etmiyor. Emekli maaşlarını Şekerbank'a taşıyan ve 3 yıl da bir başka finans kuruluşuna maaşını taşımayacağı konusunda taahhütname imzalayan emekli müşteriler maaş promosyonu nakit ödemelerini hemen alıyorlar. 

KAMPANYADA SON 4 GÜN!

Şekerbank emekli maaş promosyonu kampanyasında son günlere girildi. Emekli müşteriler bu imkandan yararlanarak maaş promosyonlarını almak için 30 Eylül 2021 tarihine kadar işlemlerini yapmak zorundalar. Bu tarihten sonra emekli maaş promosyonu kampanyası sona erecek. Sonraki süreçte kampanyanın yenilenip yenilenmeyeceği ise Şekerbank tarafından ayrıca açıklanacak.

3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ FIRSATI

Emekli müşterilere Şekerbank tarafından sunulan imkanlar sadece maaş promosyonu ile sınırlı kalmıyor. Talep eden emekli müşteriler Şekerbank'tan özel faizli ihtiyaç kredisi de kullanabiliyorlar. Bu ihtiyaç kredisinde emekli müşterilere üç ay da ödeme erteleme imkanı veriliyor. İhtiyaç kredisi kullanan emekli müşteriler kredi taksitlerinin geri ödemesine 3 ay sonra başlıyorlar.

Öte yandan emekli müşterilere Şekerbank şubelerinde işlem önceliği de veriliyor. Bu müşteriler bankacılık işlemleri için uzun süre beklemek zorunda kalmıyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@