Dikkat, Son 4 Gün! Emekli Maaşını Akbank'a Getirenlere 2.500 TL Nakit Ödeme Ve Faizsiz Para Çekme Hakkı!

Akbank emekli müşterilere sürpriz bir duyuru yaptı. Emekli maaşını Akbank'a taşıyanlara 2.500 TL promosyon ve faizsiz para çekme fırsatı verildi.

Dikkat, Son 4 Gün! Emekli Maaşını Akbank'a Getirenlere 2.500 TL Nakit Ödeme Ve Faizsiz Para Çekme Hakkı!

Akbank tarafından emekli müşteriler için düzenlenen kampanyanın duyurusu yapıldı. Emekli vatandaşlar banka olarak Akbank ile çalışmayı kabul ederlerse çok sayıda imkanın sahibi olabilecekler. Hem yüksek bir maaş promosyonu alacak olan emekliler hem de faizsiz para çekme fırsatını elde edecekler. Peki AKbank emekli kampanyasının ayrıntıları nelerdir? Emekliler bu kampanyadan nasıl yararlanabilecekler?

AKBANK'TAN EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAMPANYASI

Akbank'ın duyurduğu emekli kampanyasına göre emekliler maaşlarını Akbank'a taşımaları durumunda çok sayıda imkanın da sahibi oluyorlar. Öncelikle maaş taşıma işlemini yapıp 3 yıl boyunca da bir başka bankaya geçmeyecekleri taahhüdünü veren emeklilere maaş promosyonu ödemesi yapılacak. Emekli müşteriler bu işlemi yapmaları halinde 2.500 TL'ye kadar varan promosyon ödemesi alabilecekler.

HANGİ EMEKLİLERE NE KADAR PROMOSYON ÖDEMESİ YAPILACAK?

Akbank tarafından yapılan kampanya bilgilendirmesine göre emekli müşterilere promosyon ödemesi yapılırken maaş miktarları dikkate alınacak. 1.500 TL altında emekli maaşı alanlara 1.750 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 2.100 TL, 2.500 TL ve üzerinde emekli maaşı alanlara 2.500 TL promosyon ödemesi yapılacak.

FAİZSİZ PARA ÇEKEBİLECEKLER

Akbank tarafından emekli müşterilere verilen bir imkan da bankadan faizsiz para çekme imkanı oldu. Buna göre emekli maaşını Akbank'a taşıyan müşteriler istemeleri halinde maaşları yatmadan iki gün önce emekli maaş hesabından para çekebilecekler. Bu çekilen para emekli maaşı yattığında ödenecek. Bu iki günlük süreçte banka tarafından emeklilerden herhangi bir faiz talep edilmeyecek. Bu şekilde emekliler maaşlarını iki gün erken almış olabilecekler. Bu imkanı değerlendirmek isteyen emekli vatandaşların maaşlarını Akbank'a taşımaları gerekiyor. Akbank emekli kampanyası ile emekli müşterilere farklı imkanlar da veriliyor.

DİKKAT SON 4 GÜN!

Akbank emekli kampanyasından yararlanmak isteyen emekli vatandaşların 4 günlük süreleri kaldı. 31 Aralık'a kadar emekli maaşlarını taşıyanlar Akbank'ın bu imkanından yararlanabilecekler. Bu tarihi geçirenler ise emekli kampanyası fırsatlarını kaçırmış olacaklar.

SONRAKİ HABER