Dikkat, Son 6 Gün! Başvuranlara ING Bank'tan Faiz İndirimli 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

İNG Bank tarafından müşterilere faiz indirimi ile verilen ihtiyaç kredisi kampanyasında son 6 güne girildi. ING Bank faiz indirimi ile verilen ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir? 

Finans 25.07.2021 - 09:53 25.07.2021 - 11:21 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de son aylarda ihtiyaç kredisi kampanyaları ile adından söz ettiren tek banka İNG Bank oldu. ING Bank müşterilerine son dönemlerde çok çeşitli avantaklarla ihtiyaç kredisi verildi. Bu imkandan yararlanan İNG Bank müşterileri nakit sorunlarına finansal çözümü avantajlı bir şekilde bulabildiler.

ING BANK FAİZ İNDİRİMLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

ING Bank geçtiğimiz ay faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlemiş ve müşterilere 5.00 TL tutarındaki krediyi faizsiz bir şekilde dağıtmıştı. Bu kredi kampanyası sona ererken ING Bank yeni kredi kampanyaları ile müşterilere yeni avantajlar tanınacağını ve bankanın duyurularının takip edilmesi gerektiğini açıklamıştı. 

ING Bank faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasının ardından Temmuz ayı için faiz indirimli ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Bu kampanya ile müşterilere yüzde 1,35 aylı kfaiz oranı ile ihtiyaç kredisi verileceği ilan edildi. 

Normalde ING Bank müşterileri aylık yüzde 1,54 faizle ihtiyaç kredisi kullanırken faiz indirimli ihtiyaç kredisi kampanyası ile kredi faizi aylık yüzde 1,35'e çekildi. Ancak bu kredi kampanyasının bazı şartları bulunuyor. 

ING BANK 1,35 FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİNİN ŞARTLARI NELERDİR?

ING Bank'tan aylık yüzde 1,35 faiz ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerin bazı şartları yerine getirmeleri gerekiyor. Öncelikle bu imkandan ING Bank'ın mevcut müşterileri yararlanamıyorlar.

Faiz indirimli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilmek için ING Bank'ın yeni müşterisi olunmalıdır. Ayrıca bu kampanyada yer alan ihtiyaç kredisini kullanmak için ING Bank müşterilerine sunulan Kredim Güvende Hayat Sigortası'nın da kullanılması gerekiyor. 

36 AY VADELİ 20 BİN TL FAİZ İNDİRİMLİ İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

ING Bank faiz indirimli ihtiyaç kredisi kapsamında müşterilere aylık yüzde 1,35 kredi faizi uyguluyor. Bu kapsamda 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşterilerin değişik vadelerde ödeyecekleri taksit tutarları şöyle oluyor:

-12 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisinin aylık yaksit tutarı 1.847 TL
-24 ay vadeli 20 bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarı 1.012 TL
-36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarı 737 TL

ing bank faiz indirimli ihtiyaç kredisi hesaplama

DİKKAT! SON 6 GÜN!

ING Bank'ın faiz indirimli ihtiyaç kredisi kampanytasının belirli bir süresi bulunuyor. Temmuz ayının sonunda bu kampanya banka tarafından sonlandırılacak. Bu nedenle faiz indirimli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin 31 Temmuz 2021 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekiyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@