Dikkat Temmuz Kampanyası! Sıfır Araba Alacaklara Aylık 0,98 Faizle Taşıt Kredisi Veriliyor!

Otomobil satın almak isteyen vatandaşlara uygun maliyetlerle Koç Finans tarafından taşıt kredisi verilmeye devam ediliyor. 

Finans 30.07.2021 - 01:56 30.07.2021 - 02:02 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de yeni bir otomobil satın almak yüksek maliyetler gerektiren ticari bir faaliyet haline geldi. Hem döviz kurlarından kaynaklanan fiyat artışları hem de yüksek ÖTV bedelleri nedeniyle sıfır kilometre otomobillerin fiyatları oldukça arttı. 

ALTERNATİF TAŞIT KREDİSİ ARAYIŞLARI SÜRÜYOR

Yeni bir araç satın almak isteyen vatandaşlar finansal destek arayışına giriyorlar. Bu finansal destek molmadan sıfır kilometre otomobil satın almak artık güç bir hale geldi. Bankalar ise kredi faizlerinde yüksek maliyetleri ortaya koyuyorlar. Hal böyle olunca vatandaşlar alternatif taşıt kredisi imkanlarına sevk ediliyorlar. 

KOÇ FİNANS TAŞIT KREDİSİ İLE SIFIR KİLOMETRE OTOMOBİL ALIMI KOLAYLAŞIYOR

Bankaların yanında yine yasal olarak faaliyet gösteren finans şirketleri tarafından da taşıt kredileri veriliyor. Bu kredi veren kurumlardan birisi de Koç Finans oldu. Koç Finans uzun yıllardır uygun maliyetlerle otomobil satın almak isteyen vatandaşlara finansal destek sunuyor. Bu şekilde vatandaşların yeni bir sıfır kilometre otomoıbil satın almaları mümkün hale geliyor. 

PİYASANIN ALTINDA TAŞIT KREDİSİ FAİZLERİ

Koç Finans taşıt kredisi kampanyalarında bankalardan farklı olarak otomobil markalkarı da devreye giriyor. Bazı otomobil markaları ile ortak bir çalışma yapan Koç Finans vatandaşlara o markalardan otomobil satın alırken piyasanın çok altında kredi faizleri ile taşıt kredisi imkanı tanıyor. 

KOÇ FİNANS HONDA KAMPANYASI

Koç Finans ile Honda işbirliğinde düzenlenen taşıt kredisi kampanyasında müşterilerin bazı Honda model sıfır kilometre araç satın alma işlemlerinde avantajlı taşıt kredisi imkanları tanınıyor. Honda'ya özel taşıt kredisi kampanyası düzenleyen Koç Finans kaçırılmayacak fırsatlarla müşterileri sıfır kilometre araç sahibi yapıyor. 

koçfinans taşıt kredisi kampanyası

Koç Finans taşıt kredisi kampanyasına göre Honda Elegance AT PE (1.6L) ve Honda Elegance AT LPG model otomobiller için 90 Bin TL taşıt kredisi 12 ay vade ve aylık yüzde 0,98 faizle veriliyor. Honda Civic Executive 1.5T model otomobil için 45 Bin TL taşıt kredisi 12 ay vade ve aylık yüzde 0,98 faizle veriliyor. 

Koç Finans'ın Honda kampanyası kapsamında Honda CR-V model araç için müşterilere 150 Bin TL taşıt kredisi veriliyor. Bu taşıt kredisi için 12 ay vade imkanı bulunurken aylık kredi faizinin ise yüzde 0,98 olduğu bildirildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@