Dinç Aydoğdu İle Evlilik Hazırlıkları Yapan Hande Ataizi Nişantaşı'nda Ev Arıyor!

Ekranların sevilen yüzü ve bir dönemin en popüler oyuncu ve sunucusu olan Hande Ataizi bir kere daha evet demek için hazırlıklara başladı.

Emlak Magazin 10.02.2020 - 23:00 15.07.2021 - 00:10 Emlak 365

Ekranların sevilen yüzü ve bir dönemin en popüler oyuncu ve sunucusu olan Hande Ataizi bir kere daha evet demek için hazırlıklara başladı. Dinç Aydoğdu ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Ataizi evlilik sonrası oturacağı yeni ev için arayışa başladı.

Oynadığı diziler ve sunduğu programlar ile bir döneme damgasını vuran ve çok sayıda sansasyonel olay ile gündemden düşmeyen Hande Ataizi yeniden evlilik masasına oturmaya hazırlanıyor. Daha önce de yabancı uyruklu sevgilisi Benjamin Harvey’le evlilik masasına oturan Hande Ataizi 6 yılın ardından ani bir karar ile evliliğini sonlandırmıştı. Amerikalı televizyoncu Benjamin Harvey ile boşanma nedenini ise "Alman usulü evlilikte bir yere kadar" sözleri ile açıklayan Ataizi o dönemde de çok konuşulmuştu. YENİDEN EVET DEMEYE HAZIRLANIYOR! Amerikalı televizyoncu Benjamin Harvey ile olan evliğinden Leon adını verdikleri bir oğlu bulunan Hande Ataizi evliliğe bir şans daha vermeye hazırlanıyor. Uzun süredir devam eden ilişkisini evliliğe taşımaya hazırlayan Hande Ataizi sevgilisi Dinç Aydoğdu ile nikah hazırlıklarına başladı. Bir yandan düğün hazırlıkları ile uğraşan güzel oyuncu bir yandan da evlendikten sonra oturacakları ev için arayışa başladı. Şu anda Nişantaşı'nda oturan Hande Ataizi evlilik sonrası yine aynı muhitte kalmaya karar verdi ve Benjamin Harvey’le yaşadığı Nişantaşı’nda bulunan evinden biraz daha büyük bir ev aramaya başladı. İkili bölgedeki emlakçıları gezerek bazı evler belirledi ve pazarlığa başladı. Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@