Doğa Dostu Vakıf Katılım, Elektrikli Araçlar İçin Taşıt Kredisi Oranlarını Dibe Çekti

Doğaya destek verme konusunda her zaman ön saflarda yer alan Vakıf Katılım Bankası, sosyal sorumluluk konusunda üzerine düşeni kredi hizmetlerine de yansıtıyor.

Finans 21.09.2021 - 17:25 21.09.2021 - 17:25 Serhat Karaman

Doğaya destek verme konusunda her zaman ön saflarda yer alan Vakıf Katılım Bankası, sosyal sorumluluk konusunda üzerine düşeni kredi hizmetlerine de yansıtıyor. Hibrit özellikli ve elektrikli araç alımlarında tüketicilere özel ödeme planları Vakıf Katılım’ da sizleri bekliyor.

Vakıf Katılım Bankası, doğaya destek kampanyalarına devam ediyor. Çevreye daha az zarar veren hibrit özellikli ve elektrikli araçlar için sunduğu kredi hizmetlerinde oranları dibe çeken Vakıf Katılım, bu kampanyayla bir kez daha taktirleri topladı. Yalnızca elektrikli ve hibrit araçlarda ve bireysel alımlarda geçerli bu avantajı sakın kaçırmayın.

Vakıf Katılım Elektrikli Taşıt Kredisi Oranları

Vakıf Katılım elektrikli taşıt kredisi oranları tüm vadelerde %1,50 olarak uygulanacak. Piyasadaki diğer bankalarla kıyasladığımızda oranların gayet iyi seviyede olduğu aşikâr. Vakıf Katılım Bankası’nın bu avantajlı kredi kampanyası sayesinde ödemelerinizi rahat rahat yaparken yakıt tasarrufu sağlayan bir araca sahip olmanın keyfini de doyasıya yaşayın.

Günde 104 TL Ödeyerek 100.000 TL Taşıt Kredisi Fırsatı

100.000 TL taşıt kredisi çekip 48 ay vade seçeneğinden yararlanarak günde 104 TL ödeyerek araç sahibi olabilirsiniz. Size özel hazırlanan geri ödeme planı çerçevesinde ödemelerinizi dilediğiniz şekilde belirleyebilir, yıllardır hayalini kurduğunuz otomobile bu özel fırsatla sahip olabilirsiniz.

Popüler taşıt kredisi seçeneklerini bir araya topladığımız tabloya bakarak daha kolay karar verebilir, aylık geliriniz doğrultusunda planlamanızı çok daha sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.

vakif-katilim-kredi

Vakıfbank Elektrik Kredisi Kampanya KoşullarıKKDF ve BSMV tutarları taksit ödemelerine yansıtılmıştır.

·         %1,50 taşıt kredisi kampanyası yalnızca elektrikli ve hibrit özellikli 0 km araçların alımlarında geçerlidir.

·         Ticari firmalarda ortaklığı ya da sahipliği bulunanlar bu kampanyadan yalnızca bireysel olarak yararlanabilirler.

·         Kullanılabilecek kredi tutarı, taşıt kredileri için yasalarca belirlenen limitler dahilinde sınırlandırılmaktadır. Buna göre aracın proforma değerinin;

- 0-120.000 TL tutarlı taşıtlar için en fazla %70’i

- 120.000,01-300.000 TL tutarlı taşıtlar için en fazla %50’si,

- 300.000,01-750.000 TL tutarlı taşıtlar için en fazla %30’u,

- 50.000,01-1.500.000 TL tutarlı taşıtlar için en fazla %20’si oranında kredi kullanılabilir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@