Doğalgaz Faturaları Cep Yakmıştı! Fatura Ödemekte Zorlananlara 3 Taksit İmkanı Geldi

2022 yıl başında doğalgaza gelen zam ve soğuyan hava ile faturalar katlanmıştı. Yüksek gelen doğalgaz faturasını ödeme zorluğu yaşayanlara 3 taksit imkanı geldi. Taksitle Doğalgaz faturası ödeme!

Finans 26.01.2022 - 15:35 26.01.2022 - 15:37 Gülcan Özer

1 Ocak 2022 tarihinde yapılan açıklama ile elektrik ve doğalgaz faturalarına zam yapılmıştı. Uzun süredir beklenen doğalgaz zammı için yapılan açıklamada 1 Ocak tarihinden itibaren geçerli olmak üzere konutlarda geçerli olmak üzere fiyatlara yüzde 25 oranında zam yapılacağı duyurulmuştu. 

Yapılan zammın ardından faturaların yüksek geleceği beklentisi oluşurken yine havaların soğuması ile beraber artan kullanım miktarı nedeniyle ne yazık ki Ocak ayı faturaları beklentilerin dahi üzerine çıkmıştı. Gelen yüksek faturalar nedeni ile vatandaşlar ödeme zorluğuna düşerken bankalar çözüm önerisi sundu. 

DOĞALGAZ FATURASI YÜKSEK GELEN VATANDAŞLAR DİKKAT! DOĞALGAZ FATURASI TAKSİTLE ÖDENİYOR MU, KREDİ KARTI İLE NASIL ÖDENİR?

Yüksek gelen faturalar nedeniyle ödeme zorluğuna düşen vatandaşlar taksitle ödeme imkanı aramaya başlarken bankaların kredi kartı ile ödeme kampanyaları yakın takibe alındı. Doğalgaz faturasını ödeyemeyen kişilere yönelik olarak sunulan imkanlar kapsamında 3 eşit taksitle ödeme fırsatı sunuldu. 

maksimum kredi kartı taksit sayısı

İŞ BANKASI MAXİMUM KREDİ KARTI İGDAŞ TAKSİTLE ÖDEME! 

Maksimum kredi kartı İGDAŞ vezneleri tarafından ödenirken 100 lira ve üzeri ödemesi olan kişilere faizsiz 3 eşit taksitle ödeme imkanı sunuldu. Söz konusu taksit imkanından yararlanmak için ödemelerin İGDAŞ veznelerinden ya da İGDAŞ internet sitesi üzerinden yapılması yeterli oluyor. 

card finans fatura taksit imkanı

CARD FİNANS DOĞALGAZ FTURASI KAÇ TAKSİT YAPILIYOR?

QNB Finansbank kredi kartı olan kişiler için Card Finans üzerinden doğalgaz faturası 3 Bin TL altında olan kişiler için 31 Mayıs 2022 tarihine kadar taksitle ödeme fırsatı tanındı. İGDAŞ doğalgaz faturası taksitlendirme işlemi için Finansbank 3 eşit taksitle ödeme imkânı sunuldu. Kampanyaya katılmak için 2 Ekim 2021 – 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında GAZ yazıp, bankamızda kayıtlı olan cep telefonu numaranızdan 2273'e SMS göndererek kayıt olunması yeterli olacak. 

bonus doğalgaz faturası taksit tutarı

BONUS DOĞALGAZ FATURASI TAKSİTLENDİRME! DOĞALGAZ FATURASI TAKSİT OLUYOR MU?

Cebinde Bonus kredi kartı olan kişiler için doğalgaz faturası ödemesini 3 eşit taksitle ödeme fırsatı sunuldu. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin ilk fatura ödemesini yapmadan önce GAZ yazıp 3340’a gönderilmesi ya da BonusFlaş’tan “Hemen Katıl” butonunu tıklaması yeterli olacak. 

axess kredi kartı fatura taksit tutarı

AXESS KREDİ KARTI İGDAŞ DOĞALGAZ FATURASI TAKSİTLENDİRME NASIL YAPILIR, KAÇ TAKSİTLE ÖDENİYOR?

İGDAŞ Doğalgaz faturaları için yapılan açıklamada 2 taksitle ödeme imkanı sunarken Akbank kanalları, İGDAŞ vezneleri ve İGDAŞ web sitesi üzerinden yapılan ödemelerde taksitlendirme yapılabileceğini duyurdu. Ödemeden önce Axess Mobil üzerinden Hemen Katıl butonuna tıklanması yeterli olacak.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@