Doğan Grup'tan Ankara'ya Yeni Konut Projesi Müjdesi! Doğan Castle Projesi Geliyor

2021 senesinde yükselen demir ve çimento fiyatları ile piyasada yaşanan belirsizlik nedeni ile ertelenen konut projeleri 2022 senesi ile beraber hız kazandı. 2022 Ankara konut projeleri!

Doğan Grup'tan Ankara'ya Yeni Konut Projesi Müjdesi! Doğan Castle Projesi Geliyor

Ankara'nın en büyük konut üreticileri arasında yer alan Doğan A.Ş. tarafından Ankara'da hayata geçirilecek olan yeni konut projesi açıklandı. Ankara Doğan Tower projesini hayata geçiren dev şirket 2022 yılına da hızlı bir başlangıç yaptı.

Ankara Doğan Castle projesi için açıklama yapan Doğan Grup CEO'su Erdoğan Yıldırım, geride bıraktığımız sene içerisinde ekonomide yaşanan dalgalanmaya rağmen yatırımlarına hız kesmeden devam ettiklerini belirterek 2022 senesinde de yeni yatırım müjdesi verdi. Ankara'da ev sahibi olmak, konut yatırımı yapmak isteyen kişiler için yeni konut projesi duyuruldu.

ANKARA YENİ KONUT PROJELERİ 2022: DOĞAN CASTLE KONUT PROJESİ!

Ankara'da son olarak Doğan Tower konut projesini hayata geçiren ve satışlarını büyük oranda tamamlayan Doğan Grup gözünün 2022 yılına dikerken yeni konut projesini açıkladı. Toplamda 6 bin metrekarelik dev bir alana sahip olan arazi üzerine kurulan Doğan Tower projesi ile Ankara'ya kaliteli bir yaşam alanı kazandırılmıştı.

Proje kapsamında 28 kat ve her katta 3 daire olmak üzere toplam 84 daire satışa sunulurken daireler 185 m2 büyüklüğe sahip 4+1 daire olarak planlanmıştı.

doğan tower

2022 senesine yeni bir yatırım ile başlamak istediklerini belirten Erdoğan Yıldırım, Ankara'nın en hızlı gelişen bölgeleri arasında yer alan Bağlıca'da yeni bir konut projesini hayata geçireceklerini söyledi. Ankara Castle adı verilen konut projesi Ankara Bağlıca konut projeleri kategorisinde yatırımcıların beğenisine sunulacak.

SONRAKİ HABER