Dogecoin Festivali Ne Zaman, Nerede Yapılacak, Kimler Katılacak?

Kripto para piyasasında Dogecoin fırtınası yeniden esmeye başladı. Dogecoin fiyatını yükseltirken Dogecoin festivali de merak edilmeye başlandı. Dogecoin festivali ne zaman, nerede yapılacak?

Dogecoin Festivali Ne Zaman, Nerede Yapılacak, Kimler Katılacak?

Bir eğlence amacıyla üretilen ve TESLA'nın CEO'su Elon Musk tarafından desteklenerek büyük kazançlar sağlayan kripto pra birimi Dogecoin yeniden gündem olmayı başardı. Kripto para piyasalarında düşüşler yaşanmayan dönemde fiyatını oldukça arttıran Dogecoin, yatırımcılarına akıllara durgunluk veren kazançlar getirmişti.

DOGECOİN NE KADAR OLDU?

Dogecoin fırtınası kripto para piyasalarında yeniden esme başladı. Fiyatını 0,33 dolar seviyesine yükselten Dogecoin yine yatırımcılarını sevindirdi. Bununla beraber Dogecoin hakkında önemli gelişmeler de yaşanmaya başlandı.

DOGECOİN'E MARK CUBAN DESTEĞİ!

Dünyaca tanınmış ünlü milyarder ve Dallas Mavericks'in sahibi olan Mark Cuban, Dogecoin için sürpriz bir çıkış yaptı. Dallas Mavericks basketbol takımının yazlık ürünlerinin satışa çıkacağını duyuran Mark Cuban, bu satışlarda Dogecoin ile ödeme yapanlara özel indirimler yapılacağını ilan etti.

Dogecoin için yapılan bu açıklama kripto para piyasalarının önündeki en büyük engellerin kaldırılmasına yönelik ciddi bir adım oldu. Bilindiği gibi kripto para birimleri ödeme yöntemi olarak kullanılamayışları nedeniyle tam bir para muamelesi göremiyorlar. Ancak Dogecoin bunu şu anda temsili seviyede de olsa Mark Cuban sayesinde aşmayı başardı.

DOGECOİN FESTİVALİ NE ZAMAN, NEREDE YAPILACAK?

Dogecoin için önemli bir gelişme de Dogecoin festivali oldu. Dogecoin için bir festival düzenleneceği daha önce açıklanmıştı. Bu festival için hazırlıklar yoğun bir şekilde devam ederken herkes Dogecoin festivali ne zmaan ve nerede yapılacak sorusuna cevap aramaya başladı.

Dogecoin festivalinin ne zaman yapılacağı netleşti. Verilen son bilgilere göre merakla beklenen Dogecoin festivali 9 Ekim 2021 tarihinde yapılacak. Dogecoin festivalinin nerede yapılacağı da açıklandı. Buna göre merakla beklenen festival Texas Augarland'de gerçekleştirilecek ve katılımın da çok büyük olması tahmin ediliyor.

DOGECOİN FESTİVALİNE KİMLER KATILACAK?

Dogecoin festivaline kimlerin katılacağı da merak konusu oluyor. Edinilen son bilgilere göre ünlü şarkıcı Dionne Warwick Dogecoin festivalini yönetecek. 80 yaşındaki Dionne Warwick tüm zamanların en çok izlenen kadın vokallerinden birisi olarak değerlendiriliyor. Ayrıca festivale Dionne Warwick'in oğlu olan ünlü plak yapımcısı Damon Elliott'un da katılacağı bildirildi. Bunların yanında Elon Musk da festivale katılarak ünlü şarkıcılarla Dogecoin için şarkı söyleyecek.