Dogecoin için Tehlike Çanları Devam Ediyor! Dogecoin O Seviyeye Düşebilir

Kripto paraların yaşamış olduğu çöküş sonrasında gözler Dogecoin'e çevrildi. Dogecoin için tehlike çanları çalmaya devam ederken yaşayacağı düşüş şimdiden felaket senaryolarına çevrildi.

Finans 06.12.2021 - 11:23 06.12.2021 - 11:25 Elif İşçi

Kripto para piyasası son dönemlerde yaşadığı çöküş ile gündeme gelmeye devam ediyor. Piyasalarda toparlanma eğilimi sürmesine rağmen tehlikenin hala devam etmediği öğreniliyor. Dogecoin fiyatlarında da tehlikeli bekleyişin devam ettiği öğreniliyor.

Dogecoin fiyatları yaşanan düşüş sonrasında 0.18 dolar temel değer alanının altına düştüğü öğrenildi. Bu süreçte belirlenen tutarın altında tutunmaması halinde Dogecoin için tehlike çanları çalacak anlamına geliyor. Dogecoin diğer kripto para birimlerinin aksine direnç seviyesi olarak düşmeye ve bununla birlikte yukarı yönlü gerçekleşen hiçbir gelişmeye cevap vermemek konusunda kararlı olması endişelerin artmasına neden oluyor.

DOGECOİN TEHLİKE ALTINDA!

Dogecoin yaşanan toparlanma süreci içerisinde büyük bir çöküş yaşamaya devam ediyor. Bununla birlikte biraz olsun toparlanma yaşamasına rağmen hala tek haneli seviyelere düşebileceği konusunda endişelerin devam ettiği öğrenildi.  

Dogecoin fiyatları yaşanan çöküş sonrasında yüzde 40 oranında düştü. Bununla birlikte birincil destek seviyesi 0.18 dolar olarak belirlendi. Bu durumda yatırımcılar ipin ucuna kadar geldiklerini hissetmelerine rağmen beklenildiği gibi uçurumdan aşağı düşmediler.

DOGECOİN TOPARLANMASI UZUN SÜRECEK!

Dogecoin için Tehlike Çanları Devam Ediyor! Dogecoin O Seviyeye Düşebilir2

Dogecoin için uzmanlar çeşitli değerlendirme ve tahminlerde bulunmaya devam ediyorlar. Diğer kripto para birimlerinde kıyas yapıldığı zaman toparlanma süreci daha belirgin ve daha hızlı olmuştu. Ancak Dogecoin için bu sürecin oldukça yavaş olduğu düşünülüyor.

Ciddi bir satın alma girişiminin olması için doların 0.27 dolar seviyesinde olması gerektiği düşünülüyor. Bunun üzerine uzmanlar 0.27 dolar ve üzerinde meydana gelecek bir sabitlemenin ilerleyen günlerde kripto para birimi için yükselişin başlaması için yeterli olabileceği görüşünde.

Daha olumlu bir toparlanma süreci için ise Dogecoin fiyatının en az 0.39 dolar seviyelerinden kapanmasının toparlanma ve yeniden yükselişe geçme açısından son derece önemli bir gelişme olacağı belirtiliyor. Dogecoin’in geçmişte yaşamış olduğu atılımlar düşünüldüğü zaman daha büyük ilerlemeler kaydedildiği biliniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@