Dogecoin ve SHIB için Beklenen Fiyat Analizi Yapıldı! Coinler için Kritik Seviyeler Neler?

Son zamanların en popüler kripto para birimlerinden Dogecoin ve SHIB için uzman analizler gelirken, gelecekteki fiyat değişiklikleri için tahminler yapıldı.

Finans 18.12.2021 - 10:20 18.12.2021 - 10:21 Elif İşçi

Son zamanların en popüler kripto para birimlerinden biri olan Dogecoin ve SHIB için yatırımcılar heyecanla beklemeye ve araştırma yapmaya devam ediyorlar. Yapılan incelemeler sonrasında tablonun bir aşağı bir yukarı hareketli olarak devam ettiği belirlendi. Bu durumda yatırımcılar henüz nasıl hareket edebileceklerini bilmiyorlar ve kafa karışıklığı yaşıyorlar.

DOGECOİN İÇİN SÜREÇ NASIL İLERLEYECEK?

Dogecoin nazarında tabloya bakıp inceleme yaptığımız zaman kısa vadeli olarak ortaya çıkan teknik veriler, satın alma baskısının düşmesine neden oluyor. Dogecoin son zamanlarda yeni bir satın alma baskısı ile karşı karşıya kaldı. Bu durumda yaşanan düşüş yatırımcıları oldukça etkiledi. Yüzde 38.2 oranında bir gerilemenin yaşandığı öğrenildi. Bu gerileme ile birlikte aslında ufak da olsa bir ralli yaşamıştı ancak etkisi uzun sürmedi. Bunun üzerine Dogecoin  yüzde 17 oranında bir düşüş yaşadı.

Şimdilerde Dogecoin fiyatları incelemeye alındığı zaman 0.179 dolardan seviye görüyor. Dogecoin fiyatlarında daha büyük kırılmaların yaşanmasının da ihtimaller üzerinde olduğu düşünülüyor. Eğer bu tür bir kırılma yaşanırsa Dogecoin taban fiyatı 0.160 dolara kadar gerileyebilir. Şimdilerde tabloya bakıldığı zaman bir düşüş trendi içerisinde olduğu ifade ediliyor.

SHIBA INU FİYATLARI NE OLACAK?

Dogecoin ve SHIB için Beklenen Fiyat Analizi Yapıldı! Coinler için Kritik Seviyeler Neler?2

Dogecoin rakibi olarak gösterilen ve aralarında oldukça büyük bir rekabetin olduğu belirlenen Shıba Inu için fiyat hareketliliği devam ediyor. Aralık ayı itibariyle yaşanan fiyat hareketliliği son zamanlarda gözle görülür bir yavaşlama içerisine girdi. Şimdilerde uzmanların yorumlarına bakılarak Shıba Inu için hayatı deste seviyesi 0,0000030 dolar olarak açıklandı.

Geniş bir piyasa hareketinin oluşması durumunda ise yeniden düşüşün yaşanabileceği bir fiyat hareketi meydana gelebilecek. Fiyatlarda yaşanabilecek yeni bir düşüş sonrasında daha öncesinde gerçekleştirilen çoklu uzun destek hattı tamamen geçersiz sayılabilecek. Böylece ardından 0,000024 dolar seviyelerinden işlem görmesi mümkün olacak.

Yazımızda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımlarınızı kişisel araştırmalarınız sonucunda yönetebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@