Dolar Çakıldı, Ayçiçek Yağına İlk İndirim Geldi! Bitmeden Yetişin, En Ucuz 5 LT Teneke Ayçiçek Yağı Fiyatı 66.50 TL Oldu

Dolar kurunun 18.25 TL seviyesinden 12 TL seviyesine düşmesiyle beraber gözler zamlanan ürünlerinin fiyatlarına çevrilmişti. Ayçiçek yağı fiyatları için ilk indirim müjdesi geldi. En ucuz ayçiçek yağı

Finans 21.12.2021 - 10:38 21.12.2021 - 10:38 Gülcan Özer

Ayçiçek yağı fiyatları peş peşe gelen zamların ardından vatandaşı canından bezdirmiş, herkes ucuz ayçiçek yağı aramaya başlamıştı. Son zamların ardından 5 LT ayçiçek yağı fiyatı bazı marketlerde ve markalarda 200 TL seviyesine dahi çıkarak büyük bir şok yaşatırken dolar kurunda yaşanan düşüşün ardından ayçiçek yağı fiyatlarına bazı marketler indirim yaptı. 

Vatandaşın döviz kurunda yaşanan düşüşün ardından sosyal medyada başlatmış olduğu "indirim bekliyoruz" kampanyasına yönelik ilk indirimler gıda ürünlerinde yaşandı. Zamlar ile vatandaşı ucuz ayçiçek yağı peşinde koşturan marketler bu sefer indirime gitti. Peki, ŞOK, A101, BİM, Carrefour, Migros ayçiçek yağı fiyatları kaç TL, en ucuz ayçiçek yağı hangi markette, 5 LT teneke ayçiçek yağı fiyatı kaç TL oldu?

CİMRİ MARKET MİGROS 5 LT TENEKE AYÇİÇEK YAĞI FİYATI İÇİN SÜPER İNDİRİMİ DUYURDU!

Türkiye'nin en büyük online marketlerinden biri olan Cimri Market resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru ile 5 LT teneke ayçiçek yağına süper bir indirim yaptı. Migros 5 lt Ayçiçek Yağı teneke fiyatı sadece 70,95 TL olarak duyuruldu. En fazla 10 adet alımla sınırlandırılan kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler alışverişlerini bu site ya da Trendyol üzerinden yapabilecek. 

cimri market 5 lt teneke ayçiçek yağı

A101 AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARI: 5 LT TENEKE BİRYAĞ AYÇİÇEK YAĞI FİYATI 66.50 TL OLDU! 

A101 sıvıyağ fiyatları için yeni kampanyalarını duyururken en ucuz teneke ayçiçek yağı fiyatı arayan kişiler için 5 LT teneke ayçiçek yağı satış fiyatı 66.50 TL olarak ilan edildi. Bu fiyattan sınırlı stokta ürün satışa sunulurken stoklar gün içerisinde yenilenebiliyor. Bu nedenle almak isteyen kişilerin güncel stok durumunu takip etmesi gerekiyor. 

a101 biryağ fiyatı

CARREFOUR AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARI, EN UCUZ AYÇİÇEK YAĞI HANGİ MARKETTE?

Ayçiçek yağı almak isteyen kişilerin yakından takip ettikleri marketler arasında yer alan Carrefour diğer marketlere oranla fiyatlarda daha yüksek kaldı.

carrefour sıvıyağ fiyatları-1

Carrefour markalı Ayçiçek yağı pet 5 LT satış fiyatı 119 TL olarak belirlenirken Yudum ayçiçek yağı 2 LT pet fiyatı 68,95 TL ve Komili ayçiçek yağı pet 4 LT satış fiyatı 83,95 TL oldu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@